Сапковський про нову книгу Відьмака: Я завжди роблю винятки для українців, то зроблю і цього разу…

Письменник Анджей Сапковський підтвердив, що зараз працює над новою книгою із серії “Відьмак”. Ймовірно, читачі побачать новий твір вже 2024-го.

Про це письменник розповів на подкасті з українськими фанами Fantastic Talk(s). Подробицями сюжету Сапковський не поділився, але раніше він казав, що події основної саги завершено, тож, ймовірно, нова книга буде приквелом.

“Я не люблю розповідати про те, що роблю, доки не закінчу. Тому що поки я не закінчу це, я не думаю, що воно існує. Але оскільки я завжди роблю винятки для українців, то зроблю це і цього разу. Так, я працюю над новою книгою про Відьмака і досить старанно. Це може зайняти рік, але не більше”- сказав письменник.

Тому, можливо, у 2024 році на наших полицях з’явиться абсолютно нова книга про Відьмака!

Новинка після 10 років очікування

Минуло десять років з моменту виходу “Сезону штормів”, останньої книги саги “Відьмак”, дія якої розгорталася між деякими оповіданнями, і минуло 24 роки з часу закінчення саги “Володарка озера”. Автор Анджей Сапковський давав різні натяки щодо написання нової книги, але ніколи нічого певного. Тепер він нарешті дав підтвердження.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить