На Дніпропетровщині накрили продовольчу корпорацію, яка фінансувала «фонд» Пушиліна

Служба безпеки України заблокувала у Дніпропетровській області українську міжрегіональну продовольчу корпорацію, яка фінансувала терористичну організацію «ДНР».

Про це повідомляє прес-службу СБУ, — передає Інформатор Україна. За даними правоохоронців, у компанії була частина активів на тимчасово окупованій території Донецької області і вона сплачувала «податки» терористам. Так, підприємство перерахувало у «бюджет ДНР» понад 4 млн у гривневому еквіваленті.

СБУ повідомляє, що ця корпорація здійснювала «відрахування» до «фонду» терориста Дениса Пушиліна на підтримку російських угруповань.

За матеріалами слідства, організатором незаконної діяльності був власник компанії, що була створена на початку 2000 років у Донецькій області. Підприємство займалось дистрибуцією оптових партій продовольчих товарів через торговельні мережі у різних областях України.

У 2014 році засновники комерційної структури перевели частину її активів на підконтрольну Україні територію Донецької області, а після повномасштабного вторгнення РФ — у Дніпропетровську область. Інша частина бізнесу увесь цей час залишилася на тимчасово окупованій території сходу України.

Крім того, власник компанії налагодив там збут продовольства і перерахування одержаних прибутків на користь місцевої окупаційної адміністрації. Постачання продукції здійснювали через афілійовані комерційні структури, які перебували в окупованих районах.

Під час обшуків за адресами складських та офісних приміщень компанії у Дніпропетровській області, а також у помешканнях фігурантів правоохоронці виявили: фінансово-господарську документацію; чорнові записи; комп’ютерну техніку із доказами незаконної діяльності.

У межах кримінального провадження за ст. 110-2 Кримінального кодексу, вирішується питання щодо повідомлення про підозру топменеджерам корпорації та обрання міри запобіжного заходу.

Покарання для зрадників

Спецслужби та військові України продовжують активні заходи з притягненням до відповідальності всіх зрадників. Мова йде не тільки про бойовиків, що в складі окупаційних військ пішли зі зброєю проти наших міст, але й про колаборантів, що на тимчасово окупованих територіях займають псевдопосади в окупаційних адміністраціях. 

Перед призначенням покарання проводиться комплексне розслідування, під час якого збираються всі докази протиправної діяльності зрадників. Вони передаються до суду, де уповноважені органи аналізують їх та призначають відповідне до злочинів покарання. Жоден зрадник не зможе уникнути своєї долі, один з варіантів розвитку якої – смерть, разом із російськими окупантами. 

Нагадаємо, що в окупованій Кадіївці сталася «бавовна» у казармі з окупантами.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить