На Aliexpress дозволили розраховуватися мем-монетою Floki: деталі

Відомим мем-токеном Floki тепер можна розраховуватися на Aliexpress. Таку можливість інтегрували у платформу Shopping.io.

Про це повідомляє пресслужба Floki. Зазначається, що саме так (Флокі – ред.) звуть пса Ілона Маска.

Відомо, що творці монети надихнулися саме засновником SpaceX Маском. Останній зробив свого пса відомим, коли призначив його генеральним директором Twitter.

За даними Incrypted, 19 травня токени Floki отримали лістинг на найбільшій південнокорейській біржі Bithumb. Крім того, Floki працюють над трьома майданчиками: метавсесвіт Valhalla, NFT-маркетплейс FlokiPlaces та освітня платформа Floki Inuversity.

Відомо, що поява цієї монети стала важливої новиної для Aliexpress. Відомо, що у Китаї сфера криптовалюти перебуває під повною забороною. Також 1 червня крипто-трейдинг дозволили в особливому регіоні Гонконг.

 

Що таке криптовалюта

Криптовалюта – це цифровий актив, який використовує криптографію для формування своєї безпеки та конфіденційності. Представлена валюта дозволяє здійснювати безпечні та швидкі транзакції без необхідності залучення посередників, таких як банки чи інші фінансові установи. Крипта підтримується блокчейном, тобто розподіленою базою даних, яка зберігає всі транзакції та записи про володіння.

Перше, за чим слідкують професійні трейдери – ціна криптовалюти, яка формується на основі співвідношення рівня попиту та пропозиції на ринку. Якщо попит зростає, а пропозиція залишається стабільною, то вартість цифрових монет збільшується. З іншого боку, якщо попит зменшується, а пропозиція залишається стабільною або збільшується, то ціна криптоактивів знижується.

При роботі з цими цифровими активами варто враховувати, що їм характерна висока волатильність. Курс може значно коливатися, що робить їх ризикованою інвестицією. При цьому така характеристика дає можливість заробляти як на коротко-, так і довгострокових цінових коливаннях на біржі криптовалюти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить