Королеву України хотіли поселити разом з росіянкою — Miss Grand International

В кінці жовтня в Індонезії закінчився міжнародний конкурс краси Miss Grand International. Цього року Україну представляла Miss Grand Ukraine з Івано-Франківська Ольга Василів, яка вже отримала титул «Королеви України-2022». Ольга очолює школу краси та модельного агентства «Ювента», а також працює тренеркою в спортивному залі й викладає в коледжі.

«Інформатор Івано-Франківськ» поспілкувався з Ольгою про підготовку та участь, а також про конкуренцію та обговорення війни в Україні  в конкурсі. Відомо, що на Miss Grand International виступали представниці 70 різних країн світу, але конкуренції майже не було.

«Вона була, але здебільшого від тих дівчат, яких не любив ніхто. Проте відсотків 90% учасниць були приємними. Відчула тільки неприязнь від дівчинки з Криму, особливо, коли зруйнували кримський міст. Тоді її неприязнь була на найвищому рівні, а я в той момент світилася від щастя. Були дівчата, з якими не спілкувалася взагалі. Адже на конкурсі представляли 70 країн, кожна з різним менталітетом, хтось взагалі не знав за Україну.  — Розповідає Ольга. — Одна дівчина спитала, чи Україна — це частина росії? Кажу їй: “Ні, сонце, це — велика помилка, не повторюй її більше ніколи”. Але здебільшого всі дівчатка приємні. Тому якщо хтось каже, що конкурсантки в туфлі часто підкидують скло, — за весь мій досвід у конкурсах такого ні разу не було».

Підготовка до конкурсу тривала близько 3 тижнів. За цей час конкурсантка з України підготувала багато образів, знімала фотосесії та відео. Останні були на теми “Стоп війна і насилля” та “Один день з мого життя”. Ольга розповідає, що відео вийшли неймовірними і скоро їх можна буде побачити на її сторінці в Інстаграмі.

На початку організатори хотіли поселити дівчину в одну кімнату з росіянкою. На своїй сторінці в Instagram Ольга опублікувала відкритий лист, де пояснила, чому так не можна робити. Після цього організатори замінили їй кімнату.

Скріншот з Інстаграму

Скріншот з Інстаграму

“Я була до кінця впевнена у своїх діях, адже мені б совість не змогла дозволити жити в кімнаті з дівчиною, яка представляє росію. Я наголошувала і наголошую, що це не особистісна неприязнь. Це — політика, я представляю свої країну, а вона — свою. — Повідомила Ольга. — Загалом на конкурсі організатори не піднімали тему політику, але на останньому етапі шоу поставили учасницям питання щодо війни росії з Україною. У цьому плані вони дуже гарно зіграли та зробили вдалий хід.”

Ольга також розповіла, що організатори Miss Grand International не спілкувалися з нею на тему війни в України. Тільки один раз на особистому інтерв’ю запитали іі ставлення на війну. Але ті учасниці та працівники конкурсу, які знали більше про ситуацію в Україні, задавали питання на цю тему. 

“Було дуже приємно, коли працівники, на яких зазвичай не звертають уваги, але на яких тримається весь конкурс, запитували про війну. Коли індонезієць, який взагалі не знає українську, каже “Слава Україні!”. Або коли один чоловік сказав “Спасібо”, а інший виправив його на “Дякую”.” — Сказала конкурсантка з України.

Ольга Василів не пройшла в фінальну “десятку”, але дівчина не дуже засмутилась тому, що під кінець конкурсу дуже хотіла додому. Останні 9 днів в Індонезії майже повністю складались з репетицій. Тому не тільки Оля, а й інші дівчата були виснажені, що було видно навіть з екрану телевізора.

Фото з Інстаграму Ольги Василів

Фото з Інстаграму Ольги Василів

Нагадаємо, що організатори конкурсу Євробачення оголосили про глобальні зміни у системі голосування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить