Як подивитися Євробачення-2023 у Дії – покрокова інструкція

Українці зможуть подивитись трансляції пісенного конкурсу «Євробачення-2023», який цьогоріч проходить у Ліверпулі, онлайн у застосунку «Дія». Все що для цього потрібно – гаджет, інтернет та авторизація.

Перший півфінал Євробачення відбудеться сьогодні, 9 травня, о 22:00 за київським часом. Щоб долучитись до прямих ефірів в «Дії» потрібно:

  • авторизуватись у застосунку «Дія» (якщо раніше цього не зробили);
  • знайти категорію “Послуги” (у нижній частині екрана);
  • перейти у розділ “Дія.TV”;
  • обрати телеканал “Суспільне Культура HD”.

Окрім прямих ефірів у застосунку «Дія» також можна переглянути графік пісенного конкурсу «Євробачення-2023». Як ми вже сказали, перший півфінал відбудеться 9 травня, другий – 11 травня, а фінал – 13 травня.

Щоб долучитись до прямих ефірів Євробачення у

Щоб долучитись до прямих ефірів Євробачення у «Дії» потрібно зробити чотири простих кроки

Євробачення-2023

Сьогодні, 9 травня, відбудеться перший півфінал пісенного конкурсу Євробачення. У ньому братимуть участь представники 15 країн, з яких 10 вийдуть у фінал. Ще одна десятка сформується після другого півфіналу. 

Представники України, гурт TVORCHI з піснею «Heart of Steel», потрапляють у фінал Євробачення автоматично, як представники країни, що перемогла у торішньому конкурсі. Поки букмекери прогнозують Україні третє місце на європейському пісенному конкурсі.

Де можна подивитись «Євробачення-2023»

Трансляцію пісенного конкурсу вестимуть на п’яти майданчиках. А саме на:

  • офіційному Facebook-профілі Євробачення;
  • офіційному YouTube-каналі пісенного конкурсу;
  • сайті «Громадське Культура»;
  • сайті «Громадське Євробачення»;
  • YouTube-каналі «Євробачення України».

Раніше Інформатор писав, що Ліверпуль випустив офіційне відео музичного конкурсу – зворушливий ролик, який демонструє, як місто готується до проведення пісенного конкурсу. Також говорили, які сувеніри випустили до «Євробачення-2023».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.    

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить