Американський астрофізик визначив точне розташування світу Барбі. І це не Україна

Американський астрофізик Ніл Деграсс Тайсон визначив розташування Барбіленда в реальному світі.

Про це він повідомив у Twitter. За словами вченого, орієнтація Місяця у фільмі свідчить про те, що світ Барбі знаходиться між 20 та 40 градусами північної широти на Землі. Однак через наявність пальм Тайсон звузив координати пошуку до 20-30 градусів північної широти.

Далі астрофізик визначив, що Сонце та Місяць у кінострічці сходять і заходять над океаном. Таким чином, він дійшов висновку, що Барбіленд може бути в районі архіпелагу Флорида-Кіс на південному сході США.

Розташування архипелагу Флорида-Кіс, США

Розташування архипелагу Флорида-Кіс, США

Барбі може стати найкасовішим фільмом 2023 року

Прем’єра фільму «Барбі» режисера Грети Гервіг відбулася 19 липня 2023 року. Головні ролі зіграли Марго Роббі та Райан Гослінг. За два тижні касові збори перевищили 1 млрд. доларів у світовому прокаті, що є абсолютним рекордом серед картин, знятих жінками.

Станом на 6 липня кінокартина зібрала понад 1 млрд доларів. Таким чином бюджет, витрачений на виробництво стрічки, окупився в десятикратному розмірі. Існує ймовірність, що Барбі стане найкасовішим проєктом цього року. Ще до прем’єри у кінотеатрах фільм породив безліч мемів і став феноменом у поп-культурі: соцмережі, заклади громадського харчування, магазини одягу заполонили речі у рожевих відтінках.

Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв про те, що ПриватБанк запустив рожеву Barbie-функцію у своєму застосунку: як налаштувати.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить