Суха та зневоднена шкіра: чи є різниця?

Суха та зневоднена шкіра: чи є різниця?
Суха та зневоднена шкіра: чи є різниця?

Сяючий та свіжий колір обличчя є ознакою здорової шкіри. Тому цілком природно, що поява сухості та відчуття зневодненості шкіри завдає чимало клопоту для людей, особливо в холодну пору року. Зазвичай кожен з нас використовує дві характеристики «сухість» та «зневоднення», вважаючи обидва слова взаємозамінними. Втім насправді це дві різних проблеми зі шкірою, тому і способи лікування дещо відрізняються між собою. Саме тому важливо знати різницю та вміти правильно доглядати за шкірою, знаючи все про її проблеми та потреби.

Що таке суха шкіра?

Сухість шкіри доволі часто є генетичним «спадком». Загалом вона виникає через порушення виробництва ліпідів, які відповідають за створення вологозахисного бар’єру шкіри. При такому стані вода виводиться зі шкіри. Деякі люди народжуються з природною сухою шкірою, втім нерідко такий стан є наслідком впливу різних факторів: дії екстремально високих та низьких температур, використання жорстких засобів, що провокують виведення зі шкіри вологи. Не можна виключати й наслідки захворювань, роботи гормонів та природного старіння.

Важливо щодня працювати над покращенням стану сухої шкіри. ZO пропонує комплексний підхід. Наприклад, слід взяти до уваги індивідуально підібрану програму Getting Skin Ready®, яка розрахована на догляд за сухою шкірою. Вона включає зволожуючий засіб для вмивання, відлущуючий скраб, а також заспокійливий тонік. Ці засоби ефективно діють у комплексі, мінімізуючи сухість шкіри та чудово насичуючи її вологою.

Що таке зневоднена шкіра?

Зневоднена шкіра — це скоріше тимчасовий її стан. Загалом можна сказати, що сухість та зневодненість є наслідком проблеми, пов’язаної з пошкодженням шкірного бар’єру.

Через пошкодження захисного шару, шкіра не може належним чином зберігати всередині вологу. Загалом такий стан може виникати як від недостатньої кількості води, що споживає людина, так і внаслідок негативної дії погодних умов. Симптомами зневодненої шкіри можуть бути: втрата еластичності, помітні дрібні лінії та зморшки. Варто зауважити, що зневоднення може виникати у власників будь-яких типів шкіри, в тому числі й у жирної.

Для лікування зневодненої шкіри рекомендовано завести здорові звички догляду. Наприклад, слід вживати достатню кількість рідини щодня, а також отримувати додаткове зволоження шляхом використання спеціальних косметичних засобів. У щоденному догляді слід використовувати функціональні зволожуючі засоби від ZO®, які мають спеціальні живильні компоненти, що допомагають відновити процес зволоження та підтримувати захисний бар’єр шкіри. За наявності легких симптомів сухості бажано використовувати зволожуючий крем Renewal, а при більш серйозних проблемах — крем Recovery, який інтенсивно працює вночі шляхом ретельно підібраного складу. До речі, саме цей крем згідно з клінічними дослідженнями, ефективно мінімізує ознаки старіння шкіри.

Яка різниця між сухою та зневодненою шкірою?

Суха та зневоднена шкіра можуть виглядати подібно, але не кожна людина з сухою шкірою має зневодненість, і навпаки. Хоча деякі симптоми можуть бути схожі, сухість є типом шкіри, тоді як зневодненість є її станом.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить