Курс хіміотерапії при раку молочної залози

Курс хіміотерапії при раку молочної залози

Хіміотерапія — це один з дійсних методів лікування раку. Завдяки цитостатичного (заважає раковим клітинам ділитися та рости) і цитотоксичного (дія токсин на клітини) впливів опухолеві клітини знищуються. В деяких випадках вони зовсім зникають. В першу чергу пацієнтці треба отримати консультацію хіміотерапевта, заради виявлення масштабів проблеми та її рішення.

Спочатку перед лікуванням знадобится консультація хіміотерапевта, хіміотерапія виконується кваліфікованим лікарем-онкологом, досвід якого дозволяє застосовувати в лікуванні хіміопрепарати. Знання сучасних схем лікування — це зобов’язаність кожного лікаря-хіміотерапевта при лікуванні онкохворих. Їх ефективність повинна бути доведена науковцями.

В процесі лікування необхідно розраховувати дози залежно від індивідуальних особливостей пацієнтки та схеми лікування. Враховується маса тіла, його площа та зріст.

Також лікарю при визначенні дози потрібно враховувати тип гістології пухлини. Оскільки сучасні медикаменти мають можливість діяти виключно на певний її вид та певні клітини, котрі її складають. Від вибору медикаментів лікарем залежить майбутнє пацієнта.

Хіміотерапія під час раку грудної залози

Необхідно провести гістологічне та імуногістохімічне дослідження чутливості клітин пухлини до тих чи інших хіміопрепаратів.

Виявлення імуногістологічного типу пухлини повинно проходити при прийнятті рішення щодо послідовності методів лікування. Рішення повинно прийматися міждисциплінарним консиліумом, в залежності від отриманих результатів досліджень визначається певна послідовність методів лікування.

В залежності від стадії захворювання обирається:

  • година, о котрій буде проводитися хіміотерапія, та її вид;
  • схема проведення курсу хіміотерапії, хіміотерапевтичні препарати;
  • доза та кількість введень;
  • схема терапії супроводження заради зменшення можливих ускладнень та підтримки організму в цілому, щоб пацієнти надалі змогли жити у комфорті та гарно себе почувати.

В першу чергу проходячи лікування пацієнтка повинна дізнатися у хіміотерапевта про хід лікування. В тому числі можливі наслідки, що може статися та чому треба приділяти увагу. Іноді стаються випадки, при яких терміново треба дзвонити лікарю.

Також в обов’язковому порядку лікар повинен враховувати загальне самопочуття пацієнтки, наявність супутніх патологій, результати додаткових методів досліджень та безпосередньо її фінансове положення.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить