Зачіска старості: яка стрижка призводить до ранньої появи зморшок

Люди з активною мімікою стикаються з появою мімічних зморшок уже в 20-25 років. А ось чи може на утворення нових зморшок вплинути чубчик, роз'яснили косметологи, інформує Ukr.Media.

За словами медиків, відрослий чубчик або підстрижений так, що закриває огляд, змушує його володарку мружитися і зморщуватися, що також може стати причиною появи ранніх зморшок. Якщо ж чубчик таких незручностей не спричиняє і не перекриває погляд, він не створюватиме гіпертонус м'язів.

Якщо людина звикла багато дивуватися або задіювати міміку у своєму спілкуванні, у своїй розмові, то, звісно, у такої людини з чубчиком чи без чубчика завчасно утворюватимуться зморшки. Ботокс як профілактика зморшок рекомендується з 20 років, розповіли фахівці.

Тому людям із яскраво вираженою мімікою можна робити ін'єкції ботоксу раніше — це допоможе перевчити себе, зазначили експерти. Річ у тім, що ботокс на деякий час відключає нервові закінчення від м'язів, і людина звикає не хмуритися і не зморщити чоло.

Сам по собі чубчик не спровокує зморшки. При цьому також треба розуміти, що на виникнення зморшок дуже впливає тип особистості. Вважається, що флегматичні люди, які спокійно спілкуються і не задіюють міміку у своїй розмові, вони якомога довше залишаються без зморшок. А люди холеричного темпераменту і які звикли активно спілкуватися, використовуючи жести, міміку, — у них, на жаль, завчасно з'являються зморшки, і ми їм рекомендуємо раніше вдаватися до ботулінотерапії, підсумували фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить