Зітріть це негайно! Дизайни манікюру, які безповоротно застаріли

Манікюр став невіддільною частиною образу, нарівні з макіяжем, одягом, парфумами, дизайн нігтів може розповісти багато про стиль і характер володарки. Мода нейл арт змінюється стрімко, але якщо хочете виглядати сучасно, то відмовтеся від цих варіантів, інформує Ukr.Media.

Стрази на одному або кількох пальцях

Сяючі камінці виглядають дуже ошатно, ще зовсім недавно такий дизайн був дуже популярним, але зараз стрази говорять про те, що ви не знаєтеся на модних тенденціях. Замість них можна використовувати блискітки, фольгу чи інші блискучі декоративні елементи.

Дизайн із трафаретами

Індивідуальність і мінімалізм зараз особливо модний, тому замість трафаретів, які вже носили десятки дівчат, попросіть майстра створити унікальний абстрактний дизайн, щоб виглядати неповторно.

Кошаче око

Цей манікюр любили дорослі жінки, але стилісти впевнені, що котяче око додає рукам віку. До того ж, такий яскравий варіант сьогодні дуже неактуальний. На його місце прийшли світлі нігті з матовим покриттям та блискітками під топом. Вони одночасно виглядають ошатно і стримано.

Вензеля та мережива

Мабуть, з цієї добірки дизайн із вензелями найстаріший. Колись саме йому майстри навчалися на початку кар'єри, тому малювали милі завитки кожній другій клієнтці. Тепер дизайн виглядає не елегантно, не витончено і зовсім не сучасно. На мешканці великого міста такий варіант ви точно не побачите.

Ворсисте та пісочне покриття

Нігті мають бути гладкими. І крапка. Так задумано природою. Всі «вишукування» з оксамитовим покриттям або мокрим піском виглядають зовсім неприродно. Вони відлякують чоловіків, швидко брудняться, не поєднуються з більшістю вбрання та образів. Забудьте про цей дизайн, як про страшний сон.

Мультяшні персонажі

У моді мінімалізм, а отже, всі складні дизайни варто відкласти до кращих часів. Година забавних Міккі на нігтях ще настане.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить