Візажисти розповіли, як підібрати консилер, який виконає всі поставлені завдання

Консилери — незамінні помічники в макіяжі: вони використовуються для приховування недоліків, темних кіл під очима, пігментних плям, почервоніння, розстановки акцентів. Але іноді замість бажаного ефекту ми отримуємо прямо протилежний. Вся справа в правильному підборі засобів. На що потрібно звернути увагу — розповіли візажисти, інформує Ukr.Media.

4 критерії вибору консилера

Для початку необхідно дізнатися свій тип шкіри. Якщо вона суха, обирайте пластичні консилери на олійній основі — вони допоможуть зволожити дерму і допоможуть запобігти лущенню. Власникам жирної шкіри підійдуть засоби на водній основі. І тим, і тим не варто використовувати консилер з хайлайтером.

Дуже важливо правильно підібрати тон засобу. Під час використання на обличчі потрібно взяти консилер, що збігається за кольором з вашою шкірою. Якщо обираєте консилер для маскування темних кіл під очима, то краще взяти засіб на один тон світліший.

Враховуйте особливості вашої шкіри. Якщо маєте проблеми з набряками та темними колами під очима, обирайте консилери з освітлювальним ефектом. Для перекриття пігментації, розацеа, судинної сіточки та інших недоліків використовуйте засоби зі щільною текстурою. Якщо потрібно приховати шрам — підійде стік, нерідко такі консилери називають камуфляжними.

Підберіть кілька консилерів — для різних випадків. Якщо ви використовуєте засіб при нанесенні щоденного макіяжу, обирайте продукти з легкою текстурою, вони не забиватимуть пори і не залишатимуть слідів на шкірі. Для особливих випадків кращі щільні текстури.

Як наносити консилер

Перед макіяжем шкіру варто підготувати: очистити будь-яким комфортним способом — гелем для вмивання, міцелярною водою, рідиною для зняття макіяжу. Головне — не пересушувати шкіру. Після використати базу під макіяж або крем, який здатний виступити в її ролі, і приступити до нанесення консилера.

Зазвичай візажисти використовують для цього пензлик. Також підходить варіант — спонж.

Наносьте консилер на шкіру потрібної ділянки м'якими поплескувальними рухами. Після злегка розтушуйте по краях — щоб уникнути різких меж і зберегти максимальну природність.

Консилер найкраще накладати на область під очима, носогубні складки, крила носа. Після — на зони, які потребують корекції.

Важливі нюанси

Наносити консилер необхідно за 30-60 хвилин до виходу з дому незалежно від пори року. Це в принципі стосується будь-яких текстур — бази, тону, хайлайтера.

У спекотну погоду макіяж може "поплисти", тому краще використовувати не надто щільні текстури.

Консилер з хайлайтером не підійде для професійної відеозйомки — тут краще використовувати матові текстури. Камера і світло примножують будь-який блиск, і в підсумку на екрані ми бачимо не надто гарну картинку. Такі засоби потрібно використовувати для fashion-зйомок і в житті — наприклад, щоб злегка підстьобнути зону під очима.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить