Вибираємо спідницю, для розміру plus size

Буває непросто підібрати спідницю, тому що багато дівчат не впевнені, не повнить їх той чи інший фасон. З нашим керівництвом ви не помилитеся у виборі!

Спідниця-олівець

До спідниці-олівець у розмірі plus size у багатьох неоднозначне ставлення: може здатися, що настільки облягаючий фасон тільки підкреслить пишні форми (що не завжди входить в наші плани). Особливо цураються спідниці-олівець повні жінки, у яких є животик (фігура типу «Яблуко»), адже його наявність вона підкреслить без сумніву, інформує UkrMedia.

Насправді ж спідниця-олівець — один з найкращих фасонів спідниць для повних, судіть самі: вона витягує силует, а в поєднанні з невеликим каблуком ефект посилиться; правильний вибір тканини, навпаки, згладжує лінію стегон; спідниця-олівець довжиною до колін створює більш досконалі пропорції фігури, що на руку абсолютно всім типажам.

Відмовтеся від занадто вузьких моделей, блискучих тканин і додаткових елементів, на зразок накладних кишень або нашитих декоративних елементів. Натомість зверніть увагу на вертикальні принти, а якщо у вас є животик, який ви хотіли б сховати, неодмінно приміряйте спідницю або топ з баскою. Причому будьте уважні, баску в цьому випадку не варто вибирати дуже пишну, а вона повинна закінчуватися вище, ніж середина стегна.

Спідниця а-силуету

Цей фасон також називають трапецією, оскільки така спідниця, підкреслюючи талію і початок лінії стегон, розширюється донизу. Завдяки такому пошиттю ширина ваших стегон скрадається, тому це ідеальний вибір для тих, хто хотів би відвернути від них увагу.

Крім того, спідниця а-силует відмінно балансує фігуру, особливо якщо у вас широкі плечі.

Спідниця із запахом

Завдяки запаху образ набуває геометричності, оскільки виникає додаткова вертикаль і асиметрія, які перетягують увагу на себе. Зверніть увагу на спідницю-тюльпан з запахом, але варто віддати перевагу тільки тим моделям, які не мають додаткових збірок і складок по лінії талії. Ефектний поділ чудово підкреслить ваші ніжки.

Спідниця максі

Цей варіант такий же непростий, як і спідниця-олівець, тому що завжди є ризик, що спідниця в підлогу зробить вас візуально більшими і більш приземленими. Однак багато вибирають такий фасон, тому що вважають, що в такій спідниці зайві кілограми вже точно не буде видно. Це в корені невірно! По-перше, не забувайте, що навіть якщо ви маєте зайві кілограми, це не означає, що вони вам не до лиця, а по-друге, маскування їх під шарами тканини жодним чином не дорівнює вдало підібраному одязі.

Оскільки всі ми дуже індивідуальні, єдиного універсального рецепту немає: при, здавалося б, схожих параметрах і навіть росту на одній людині спідниця максі буде сидіти ідеально, а іншу буде робити візуально нижчлю і повнішою! Тому правильніше було б відправитися в магазин і приміряти різні спідниці-максі, тверезо оцінивши, наскільки вони вам пасують.

Заздалегідь відмовтеся від: ярусних спідниць, спідниць з воланами по низу, шнурівок і мережив. У випадку з спідницею-максі розміру plus найкраще зробити вибір на користь спокійної класики без надмірного декору.

Спідниця-сонце

Як і трапеція, спідниця-сонце чудово скоректує широкі стегна і при правильному підході підкреслить талію, створюючи ефект фігури типу «Пісочний годинник». Однак власницям фігури типу «Яблуко» (обсяг в області талії при досить вузьких стегнах) варто бути уважними: є ризик, що спідниця-сонце зробить вас «важчими».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить