Відірвіть шматок алюмінієвої фольги та обмотайте нею руки: трюк, який стане вам у пригоді восени

У алюмінієвої фольги безліч корисних застосувань. Найчастіше цей матеріал використовують на кухні, але, виявляється, він також допоможе під час осінньо-зимового догляду, коли багато людей страждають від однієї проблеми, інформує Ukr.Media.

Наприклад, у Мережі пропонують обертати фольгою деякі частини тіла. Зокрема, руки та ноги. І йдеться не про те, щоб захиститися від шкідливих випромінювань чи інопланетних впливів (про що люблять говорити прихильники теорії змови), цьому є практичне пояснення. Особливо такий метод корисний восени та взимку.

Як фольга допоможе рукам і ногам?

Річ у тім, що коли температура за вікном падає, у багатьох людей постійно холодні руки, які важко зігріти. Якщо це стосується вас, то насамперед слід звернутися до лікаря, щоб з'ясувати причину. На жаль, часто це один із симптомів порушення кровообігу або інших захворювань, тому звернення до фахівця має бути пріоритетним.

І тільки якщо з'ясується, що зі здоров'ям усе гаразд, можна вдатися до перевірених домашніх засобів, які ефективно й миттєво зігріють руки, а також збережуть їх м'якими та зволоженими. Тут вам і знадобиться фольга.

Просто відріжте шматок алюмінієвого матеріалу і візьміть свій улюблений крем. Ретельно нанесіть його на руки, а коли закінчите, загорніть їх у фольгу на кілька хвилин.

Важливо, щоб блискучий бік опинився на руках, а матовий — зверху.

Після цього ви маєте відчути, як по руках поширюється приємне тепло.

Крім того, завдяки фользі крем вбиратиметься набагато краще, залишаючи шкіру глибоко зволоженою та насиченою, але без липкого, клейкого шару.

З цієї ж причини алюмінієвою фольгою радять обертати і ноги. Так варто робити, наприклад, коли взуття промокло або просто як спосіб розслабитися після напруженого дня.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить