Трихологи розповіли про хитрощі, які допоможуть зупинити сивину волосся

Сивина — це природний процес в організмі, що є однією з головних ознак старіння. Обумовлюється він зміною структури волосся, а також частковою або повною втратою ним пігменту. Але незважаючи на те, що сивими здебільшого бувають літні люди, деякі з нас можуть почати сивіти вже років у тридцять. Процес цей незворотній, проте є деякі хитрощі, що допомагають його сповільнити, інформує Ukr.Media.

Навіть якщо ви почнете інтенсивно вживати вітаміни, це не буде гарантією того, що вони дійдуть до вашого волосся. Щоб пункт призначення не змінився, слід поліпшити кровообіг шкіри голови. Найелементарніший спосіб — це масаж, який ви можете робити за допомогою рук або звичайного гребінця. Це стосується і здоров'я вашого шлунково-кишкового тракту: проблеми з травленням не дадуть засвоїтися корисним речовинам у потрібному обсязі.

Не забувайте про білки, а зокрема — тирозин, який міститься у великій кількості в рибі, яйцях, сирі та бобових. Саме тирозин відповідає за вироблення меланіну, який своєю чергою утворює пігмент у волоссі. А щоб тирозин мав найкращу засвоюваність, слід знизити споживання цукру: він є причиною склеювання білків і перешкоджає їх засвоюваності.

Включіть до свого раціону такі мінерали як цинк, мідь, селен, залізо і кальцій. Вони також є важливими компонентами в процесі вироблення меланіну. Це ж стосується і вітамінів: слід курсом пропивати А, С, Е, PP і вітаміни групи B. І не забувайте про свій емоційний стан, адже кортизол не дає закріплюватися меланіну в структурі волосся.

Що ж стосується зовнішніх чинників: вони також необхідні для збереження кольору волосся і підтримки його здоров'я. Слід дотримуватися головного правила — носіть головний убір як взимку, так і влітку! Це вбереже ваше волосся від згубних впливів температур і ультрафіолетового випромінювання. Введіть у свій догляд салонні процедури і маски з рициновою олією — вона допоможе затемнити вже наявну сивину, а також благотворно вплине на ріст і стан вашого волосся. Головне тримати такі маски не менше восьми годин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить