Сильне випадіння волосся влітку: чому так відбувається та що робити

Влітку можна несподівано зіткнутися з проблемою випадіння волосся, особливо в жарку погоду — тому експерти радять використовувати спеціальні запобіжні заходи, інформує Ukr.Media.

Випадіння волосся в тій чи іншій мірі відбувається практично цілий рік, але екстремальні погодні умови можуть посилити проблему. Спекотним літом проблема порідіння шевелюри може посилитися — про це повідомляють експерти. Фахівці інформують, що влітку волосся може переходити в стан, що сприяє їх більш інтенсивній втраті.

Є свідчення того, що гарячі періоди, наприклад, можуть призвести до того, що волосяні фолікули перейдуть у стан телогенової алопеції.

Лікарі пояснюють: випадіння волосся відбувається двома способами — у вигляді випадіння з коренем і поломки. Перший випадок можна визначити по білому кінчику на кінці волосини. Ламкість виникає, коли стрижень волосини стає дуже слабким, що призводить до його обламування. Фахівці пояснили, що ці проблеми можуть виникати через дію спекотної погоди, що руйнує білки всередині пасом волосся і висушує кутикули. Занадто активне сонце позбавляє волосся вологи і підвищує ймовірність його ламкості. Крім того, через його агресивний вплив на шкіру голови можуть пошкоджуватися волосяні фолікули, що лише збільшує схильність волосся до випадіння.

Переконайтеся, що влітку ви п'єте достатньо води. Зневоднення також може призвести до того, що пасма волосся стануть сухими і ламкими.

Природне випадіння

Влітку волосся може сильно випадати також з природних причин. Кожна волосина на голові проходить кілька стадій свого зростання: анаген (зростання), катаген (перехід) і телоген (відпочинок). У літні місяці волосся, зазвичай, довше залишається в телегенній фазі, яка передбачає, що воно готується до відростання. При цьому волосся стає схильним до додаткового випадіння, оскільки «поступається місцем» новому.

Крім того, в жарку погоду може бути більш високим рівень тестостерону як у чоловіків, так і у жінок, що теж впливає на стан волосся і схильність облисіння.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить