Що насправді не подобається чоловікам у зовнішності жінок

Те, що дівчата вважають недоліками, з чим так активно борються, багатьма чоловіками сприймається як милі особливості. Але є аспекти у зовнішності жінок, які сильна стать не може терпіти. І це зовсім не зайві сантиметри на талії або веснянки на носі, інформує Ukr.Media.

Накачані губи

Зараз збільшення губ за допомогою ін'єкцій стало справжнім трендом: дівчата намагаються наблизитися до рис Анджеліни Джолі. Іноді ця процедура справді робить обличчя більш гармонійним, за допомогою уколу можна виправити асиметрію. Але багато дівчат занадто захоплюються поліпшайзингом, їх губи починають виглядати занадто об'ємними, неприродними.

Всупереч поширеній думці, такі риси чоловікам зовсім не подобаються.

Величезні вії

3D-вії здаються жінкам кокетливими, грайливими, сексуальними, які роблять жінку схожою на екзотичну квітку. Чоловіки ж жахаються від таких прикрас на обличчі.

Нарощене волосся

По-перше, воно абсолютно неактуальне у 2023 році. По-друге, чоловік навряд чи зрадіє, коли відчує під пальцями капсули та клей.

Загар

Ні, йдеться не про золотисту засмагу, отриману після відпочинку біля моря. Чоловікам зовсім не подобається темна, жовта засмага з солярію. Не менш дивно на дівчатах виглядає миттєва засмага, яку дарують спеціальні креми та спреї. Вони часто лягають смугами, а блискітки швидше нагадують не про відпочинок, а про молодіжну вечірку в клубі.

Занадто довгі нігті

Щоб манікюр був кокетливим та елегантним, важливо знайти баланс між акуратністю та довжиною. Популярні зараз стилети виглядають для сильної половини людства не привабливо, а відлякуюче.

Брудне волосся

Неохайна зачіска зіпсує найефектніший образ, вона навіює думки про загальну невдоволеність панянки та її лінощі.

Грубі п'яти

Жіночі ніжки асоціюються з ніжністю, витонченістю, чоловіку подобається торкатися їх. Але якщо на п'ятах з'явилися тріщини, а шкіра стоп загрубіла, симпатичні босоніжки виглядатимуть відразливо і неприязно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить