Що буде, якщо перед засмагою намазатись пивом чи оливковою олією — методи з області фантастики

У соціальних мережах набирають популярності поради щодо застосування народних засобів для засмаги. Автори таких публікацій пропонують, наприклад, наносити на шкіру оливкову олію чи пиво, щоб під час прийому сонячних ванн швидше отримати бронзовий колір шкіри. Однак подібні методи не тільки марні, а й небезпечні, інформує Ukr.Media.

Обидва методи — з області фантастики

Застосовувати оливкову олію, щоб засмагнути, — це нічим не доведені фантазії, що загрожують опіками. Оливкову олію можна застосовувати тільки після засмаги, як заспокійливий і пом'якшувальний засіб, якщо немає під рукою спеціалізованої косметики. Не на сонці, а коли повернулися до помешкання і прийняли душ.

Що стосується пива, можливо, хтось вигадав цю пораду через те, що напій містить вітаміни групи B та хміль. Але якщо використовувати пиво без засобу для захисту від сонця, це навряд чи дасть потрібний ефект, зате може призвести до опіку.

Існують безпечні способи посилити засмагу

Якщо люди дійсно хочуть посилити засмагу, можна застосовувати антиоксиданти та засоби, що містять бета-каротин і лікопін.

Прикладом може бути вживання морквяного соку (він багатий бета-каротином). Але знову ж таки, приймання бета-каротину та лікопіну всередину не дасть такої концентрації цих речовин, щоб дійсно отримати гарну бронзову засмагу. Краще використовувати спеціальні зовнішні косметичні засоби — підсилювачі засмаги, де точно вивірено кількість та якість речовин, які можуть допомогти з активацією меланіну у шкірі.

Краще буде захист від ультрафіолетового випромінювання

У будь-якому разі краще віддавати пріоритет засобам не для посилення засмаги, а для захисту від ультрафіолетового випромінювання, якщо ви збираєтесь відпочивати на сонці.

Існує маса професійних засобів, індустрія сонцезахисної косметики розвинена. Можна вибрати захист у вигляді молочка, крему, олії. Головне, дивіться, щоб SPF-засіб захищав як від А, так і від ультрафіолетових променів.

Рекомендується перевіряти індекс ультрафіолетової активності перед тим, як засмагати, його можна подивитися у телефоні, як прогноз погоди. Якщо він вищий за три, то це вже ризик опіку, і без сонцезахисних засобів виходити не можна. І пам'ятайте, що з 11 до 16 години не рекомендується перебувати на сонці навіть із захистом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить