Речі, яких варто уникати, якщо у вас рідке волосся

Густе волосся від природи дано далеко не всім, на жаль, рідкі тонкі пасма — поширене явище. Але впадати у відчай з приводу мишачого хвостика не варто, потрібно навчитися правильно підбирати зачіски і не робити типових помилок. Якщо рідке волосся — явище, викликане певними обставинами, варто відвідати лікаря-трихолога. А тим, кому не пощастило в принципі — потрібно вивчити найпоширеніші помилки і перестати їх робити, інформує Ukr.Media.

Відрощування довжини

Найчастіший промах, який роблять власниці скромної шевелюри — виграти за рахунок довжини. Насправді довжина тільки ще більш явно видає недоліки волосся, якими б вони не були. Крім того, довгі пасма — навантаження, яке абсолютно не потрібне слабким цибулинам.

Драбинка по всій довжині

Неправильно підібрана стрижка — ще одна проблема тих, у кого тонкі рідкі пасма. Наприклад, драбинка не надає обсягу, вона більше підходить для того, щоб оформити густе волосся. Хоча б довжина повинна бути обрізана під каре, бо драбинка мало кому йде.

Прямий чубчик

Асиметрія — більш відповідний вибір для коротких стрижок, від прямих, рівних зрізів краще утриматися. Це стосується чубчика в першу чергу. Прямий чубчик тільки підкреслить відсутність обсягу.

Нарощування волосся

Багато хто намагається виправити ситуацію, вирушаючи на нарощування пасом. Волосся потрібно лікувати, а не замінювати його штучним, якщо є така необхідність. Маскувати волосся — погана ідея, річ шевелюра стане ще більш слабкою і рідкою.

Африканські косички

Ще одне здається правильне рішення — африканські косички. Візуально вони звичайно можуть додати обсягу пасмам. Однак вага кісок набагато вища навіть нарощених пасом. Тому на цибулини вони впливають ще більш негативно.

Хвіст і проділ

Зробити хвіст багатьом здається неправильним рішенням, коли пасма рідкісні. Якщо зробити проділ при формуванні хвостика або пучка, то дійсно, волосся будуть здаватися ще більш рідким. Але можна зробити гладкий хвіст, створюючи видимість, що гладка зачіска — ваша мета і волосся будуть виглядати природно і красиво.

Підняте коріння

Піднімати пасма в зоні коренів теж не годиться, якщо волосся рідке і тонке. Оптимальне рішення — укладання в стилі мокрий ефект за допомогою гелю. Проділ краще нівелювати, щоб ефект був виразнішим, а волосся пишнішим.

Великі локони

Об'ємні локони на тонкому волоссі виглядають дивно — їх виходить дуже мало, відповідно, зачіска виглядає погано. Краще зробити тонкі завитки і злегка їх залакувати. Трендові недбалі пасма не найкращий вихід для тонкого волосся.

Ці рекомендації допоможуть вам приховати проблему рідкої шевелюри і зробити волосся візуально об'ємнішим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить