Праймер для обличчя: навіщо і як його наносити

Праймер допомагає створити додатковий шар між обличчям і макіяжем, тобто це справжня страховка, яка гарантує, що тональний крем не попливе через 5 хвилин після нанесення. Він створює захисний бар'єр шкіри, а також герметизує і захищає будь-які засоби для догляду. Тоді як ваш крем пом'якшує шкіру, праймер готує обличчя до нанесення макіяжу, продовжуючи його життя і збереження протягом дня, інформує Ukr.Media.

Праймер для обличчя прийде на допомогу, якщо ви незадоволені текстурою або пігментацією свого обличчя. А також, якщо тональна основа не тримається так довго, як хотілося б.

Праймер для обличчя сприяє більш рівномірному розподілу тонального крему, акуратному розтушовуванні інших продуктів, кращої стійкості та передачі кольору будь-якого засобу макіяжу, який ви використовуєте на обличчі. Тому відповідь на питання, для чого потрібен праймер для обличчя, простий: для всього!

Професійні візажисти використовують праймери в якості основи під макіяж або ж для того, щоб полегшити текстуру та щільність будь-якого тонального засобу. Наприклад, багато змішують прозорий матовий праймер для обличчя з щільним тональним кремом — так текстура і колір шкіри буде більш рівною, а на обличчі не буде ефекту маски.

Праймерами зі світловідбиваючими частинками можна користуватися і в якості освітлення. Але це не всі функції і види праймерів.

Праймер для обличчя робить пори менш помітними, вирівнює текстуру і колір обличчя, запобігає появі жирного блиску, приховує лущення і допомагає рівніше нанести тональну основу. Кольорові праймери допомагають впоратися з неправильною пігментацією шкіри. Наприклад, персиковий і жовтий маскують синці на обличчі. Зелений праймер перекриває червоність, бузковий — сірий відтінок шкіри.

Як вибрати праймер для обличчя за типом шкіри

Орієнтуйтеся на свій тип шкіри, беріть до уваги і її проблеми. Для сухої шкіри потрібна основа зі зволожуючими компонентами, а для жирної потрібна база без вмісту масел і силіконів.

При розширених порах у нагоді стане праймер, що заповнює чи звужує їх. Власницям жирної та комбінованої шкіри можна наносити під тональний засіб сухий праймер, який заповнює пори і буде вбирати жир і піт, не руйнуючи при цьому макіяж.

Дівчатам з дуже сухою шкірою краще звернути увагу на бази зі світловідбиваючими пігментами — вони додадуть шкірі більш здорового, сяючого вигляду.

Якщо ви страждаєте від нерівномірності тону, вибирайте праймер з кольорокорекцією.

Також рекомендується вибирати праймер, який буде поєднуватися з вашою тональною основою. Наприклад, матуючі праймери рідко поєднуються з ВВ, СС і DD-кремами, оскільки в останніх і так є компоненти, які виконують ті ж функції. Праймери з сіліконами, які часто використовуються для нормального типу шкіри з розширеними порами, не поєднуються з тональними основами з оліями. Тональний крем не зможе нормально "зчепитися" з шкірою і піде плямами. Ось, власне, і вся інструкція для того, як вибрати праймер для обличчя. Справа за малим — навчитися його використовувати.

Як наносити праймер для обличчя

До праймера використовуйте свій звичний денний догляд, включаючи сонцезахисний засіб. А потім тільки наносіть праймер.

  • Використовуйте невелику кількість продукту: горошинки зазвичай вистачає, щоб повністю покрити обличчя. Праймери, які заповнюють пори наносять тільки на проблемні ділянки. Тобто, на Т-зону і область на щоках навколо носа.
  • Рухайтеся від центру до периферії: візажисти рекомендують всі засоби для шкіри наносити від центру обличчя, де концентрується основна увага. Розподіляйте праймер тонким шаром круговими рухами за допомогою пальців чи кисті, але не спонжа — він вбере багато продукту.
  • Не забувайте про зону навколо очей: її теж потрібно підготувати до макіяжу. Є одне але: не використовуйте матуючий праймер на зоні під очима, краще нанести туди базу для тіней.
  • Змішайте праймер з тональним кремом: так ви скоротите час нанесення макіяжу і отримаєте більш стійкий і природний макіяж. Не змішуйте праймери для корекції з тональними кремами — тільки прозорі або сяючі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить