П’ять поширених звичок, які призводять до ранньої сивини

Якщо ви вже заспокоїли себе думкою про те, що пізня поява сивини передалася вам у спадок від батьків, то поспішаємо розчарувати вас. Так, генетика дійсно відіграє чільну роль у природній зміні кольору волосся, проте іноді ми можемо прискорити цей процес. Запам'ятовуйте 5 звичок, з якими срібло на ваших локонах з'явиться раніше часу, інформує Ukr.Media.

Незбалансований раціон

Через нестачу в організмі заліза, міді, вітаміну В, йоду та омега-3 волосся може посивіти раніше, ніж потрібно, адже саме ці речовини відповідають за міцність локонів і насиченість їхнього кольору. Важливість правильного та збалансованого раціону підтверджується результатами досліджень: передчасна сивина найчастіше з'являється саме у любителів фастфуду.

Куріння

Ця шкідлива звичка б'є відразу по всіх слабких місцях, у тому числі волоссі. Підтвердженням є дослідження німецьких учених: вони встановили, що куріння сприяє вимиванню пігменту з локонів.

Емоційні переживання

Звичка приймати кожну дрібницю в житті надто близько до серця не піде на користь і вашій зачісці. Волосся на тлі постійних стресів буде сивіти тільки швидше. Тому навчися правильно проживати свої емоції, а якісь речі взагалі попускати повз вуха.

Відсутність чекапів

Регулярні диспансеризації, які багато хто ігнорує, допомагають на ранній стадії підловити, зокрема, аутоімунні захворювання і проблеми зі щитовидкою. Одним із наслідків цих патологій може стати передчасна сивина.

Дешева фарба

Фарбування волосся в домашніх умовах та ще й бюджетними фарбами може також стати причиною появи сивого волосся. Тому щоб не нашкодити якості локонів та їх кольору, краще довірте цю справу професіоналам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить