Ознаки того, що крем не підходить для шкіри вашого обличчя і від нього необхідно відмовитися

Наша шкіра завжди підказує — підходить їй той чи інший крем чи ні. Будь-яку негативну реакцію на новий засіб ігнорувати не можна, так як наслідки такого вчинку можуть бути досить серйозними. Ознак того, що крем не підходить, не так вже й багато. І кожна жінка повинна добре знати їх, інформує Ukr.Media.

Свербіж

Одна з основних ознак того, що крем не підходить — постійний свербіж. Він може виникати як практично відразу після нанесення, так і через нетривалий час.

Поява сверблячки свідчить про те, що як мінімум один з компонентів використовуваної косметики вам не підходить і викликає роздратування. Якщо ви і далі використовуватимете цей крем, то постійне роздратування погіршить стан клітин епідермісу, стане причиною появи прищів, ділянок роздратування.

Печіння обличчя

Печіння шкіри після нанесення на неї будь-яких засобів косметики завжди свідчить або про подразнення, або про розвиток алергічної реакції. Ігнорувати це неприємне відчуття не слід у жодному разі. Якомога швидше ретельно вмивайтеся чистою водою кімнатної температури, не використовуючи при цьому мило, «пінку» і тим більше губку або мочалку.

Якщо печіння після вмивання не припинилося, обличчя почервоніло і з'явилася набряклість, то слід негайно звернутися до лікаря.

Висип

Іноді про те, що косметичний препарат не підходить, каже висип, який з'явився. Причому він може з'явитися навіть без свербежу або болю — по відчуттях все прекрасно, тільки ось зрадницькі червоні точки говорять про те, що від крему потрібно відмовитися.

Почервоніння

Якщо після нанесення крему спостерігається почервоніння всього обличчя або окремих його ділянок, то це слід розцінювати як один із проявів індивідуальної непереносимості деяких компонентів засобу по догляду. Природно надалі застосовувати його не слід, щоб не спровокувати розвиток більш важкої алергічної реакції.

Акне

Неправильно підібраний продукт по догляду, без урахування особливостей шкіри, може завдати їй величезної шкоди, наприклад, привести до появи вугрів (акне).

У жодному разі не можна застосовувати при жирній шкірі косметику, призначену для сухої. Вона буде стимулювати функції сальних залоз. В результаті пори почнуть забиватися сальним секретом, що і стане причиною виникнення спочатку чорних крапок, а потім і гнійників.

Особливо важливо відповідально підходити до вибору засобів по догляду жінкам з чутливою, схильною до подразнення шкірою. Їм слід купувати креми, які не містять у своєму складі велику кількість барвників, ароматизаторів. Краще віддати перевагу натуральній косметиці. Недотримання цих рекомендацій з часом призведе до появи акне.

Сухість, лущення та стягнення

Їх поява завжди свідчить про те, що обраний косметичний продукт не підходить типу шкіри. У крем, призначений для сухої шкіри, обов'язково включають живильні і зволожувальні компоненти, а для жирної — ті, що підсушують і зменшують активність сальних залоз.

Якщо, наприклад, у вас сухий тип, а ви вибрали засіб з ефектом підсушування, то неприємного відчуття стягнутості і лущення уникнути навряд чи вдасться. При тривалому застосуванні неправильно підібраного крему виникають вже більш серйозні проблеми:

  • роздратування;
  • гнійники;
  • передчасні зморшки.

Зайва жирність

На поверхні шкіри є ліпідний шар, який виконує захисну функцію, зменшуючи контакт клітин епідермісу з різними токсичними агентами зовнішнього середовища. До складу деяких косметичних продуктів входять компоненти, що руйнують цей шар. У відповідь на це сальні залози починають з більшою швидкістю виробляти свій секрет. В результаті шкіра швидко стає надмірно жирною. Зазвичай такий ефект характерний для дешевої косметики.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить