Основні причини, чому випадає волосся при митті і розчісуванні голови

Лікарі розповіли, чому при митті голови може випадати багато волосся. Проблема криється в деяких факторах. При початковому прояві радикальних методів застосовувати не варто. Усунути проблему випадіння волосся можна відрегулювавши харчування і прийнявши інші заходи, інформує Ukr.Media.

В яких випадках потрібно негайно лікувати волосся

Більшість людей на планеті страждає від випадіння волосся. Однак, якщо людина побачила пару волосин, що випали, це не означає, що слід відразу ж бігти до фахівця. Критичною вважається ситуація, коли за 1 день випадає понад 100 волосся. Це може говорити про порушення в роботі самого організму. Велика частина волосся може губитися під час миття голови, інша при розчісуванні та інших маніпуляціях.

Вчені з'ясували, що випадання волосся частіше помічають жінки, в порівнянні з чоловіками. Тож не дивно, адже представниці прекрасної статі більш ретельно стежать за своєю зовнішністю. Першим дзвіночком для відвідування трихолога є порідіння шевелюри. При цьому сам обсяг волосся резонно зменшився. Для того, щоб розібратися в причині, потрібно здати клінічний аналіз крові, а також пройти огляд у фахівця.

Чому при митті і розчісуванні голови випадає волосся

Сильне випадання волосся може свідчити про наявність серйозних захворювань у людини. Лікарі можуть поставити 2 діагнози, а саме андрогенетична алопеція і дифузне телогенове випадання волосся. Перше захворювання є прогресуючим виснаженням волосся в зонах з підвищеною чутливістю. Хвороба в основному передається генетично. Проявлятися починає у віці від 20 років і старше. Відправною точкою для розвитку цього захворювання можуть служити шкідливі звички, а також неправильне харчування.

Друге захворювання, а саме дифузне телогенове випадання волосся є систематичним процесом. Воно пов'язане з провокуючими факторами. Наприклад, розвитку захворювання може послужити операція, порушення гормонального фону. Крім цього дифузне телогенове випадання волосся можуть провокувати ряд лікарських засобів. Людина починає масивно втрачати шевелюру. Однак особливого лікування не потрібно. Організм самостійно здатний відновити волосяний покрив.

Що робити якщо випадає волосся

У першу чергу слід відрегулювати режим харчування, а також самі страви. Харчуватися слід 3-4 рази на день невеликими порціями. При цьому потрібно додати більше білка. Саме він є важливим компонентом у формуванні структури волосся. Крім харчування, потрібно стежити за рівнем заліза в крові. В основному, ламке волосся спостерігається у вегетаріанців. Дійсно, в перші роки відмови від м'яса шевелюра не змінює свій зовнішній вигляд. Однак потім починаються наслідки. Волосся сильно випадає, бо організм вимагає м'яса.

Потрібно відмовитися від термічної обробки волосся. Зокрема, не сушити його феном і не користуватися праскою з плойкою. Дозволяється обдув холодним повітрям. Такий режим є на фені. Однак і його не варто часто використовувати. У період холодів слід більш ретельно доглядати за волоссям. Потрібно живити його оліями. Саме так створиться захисна оболонка навколо волосся. Для поліпшення структури волосся також призначають комплекс вітамінів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить