Округлюють та старять — 3 стрижки, які не варто робити жінкам після 45 років

Вони вже не актуальні і ще нещадно старять. Одним словом, стрижки не першої свіжості. Не робіть їх. Краще придивіться до модних та омолоджуючих альтернатив.

Сесон

Опустимо той факт, що Сесон вже давно морально застарів. Давайте просто пробіжимося основними мінусами. Абсолютна симетрія та рівний зріз чубчика — гарантія того, що всі помітять найменші зміни овалу обличчя (особливо якщо волосся контрастного відтінку), інформує Ukr.Media.

Масивний чубчик, що нависає над бровами, робить погляд важким і підкреслює зморшки в області навколо очей. А ще сесон банально округляє обличчя — мало кому потрібні такі спецефекти. Не знаємо, як вам, а нам уже достатньо приводів, щоби відмовитися від цієї стрижки.

Маллет

З Маллет все складно. Він начебто і багатошаровий, і недбалий — як ми любимо. Але подивіться: навіть зовсім юній Зендеї малет додає віку. Причин кілька. По-перше, зайвий обсяг на маківці. Не подумайте, обсяг у цій галузі це добре і здорово, але тільки не в тому разі, коли контраст між верхньою та нижньою частиною настільки очевидний.

По-друге, тут спрацьовує та ж історія, що і з сесоном: масивна шапочка волосся підкреслює будь-які похибки на шкірі та в овалі, обтяжує погляд і розширює обличчя. Крім того, експерти наполягають, що на жінках 45+ маллет швидше віддає ностальгією по 80-х, ніж виглядає екстрамодно.

Пряме каре з кінчиками всередину

Каре з прямим зрізом саме по собі не дуже омолоджує. Будь-які чіткі лінії в зачісці вкотре підкреслюють вікові зміни. І неважливо, чи йдеться про нерівний контур, зморшки або запалі щоки.

Кінчики, укладені всередину, додатково акцентують увагу на наявних недосконалостях. А от якщо направити їх назовні, можна досягти візуальної свіжості та відкритого погляду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить