Обгортання ніг харчовою плівкою для догляду за шкірою, що тріскається — ефект дивовижний

Харчова плівка має безліч застосувань і використовується не лише для пакування харчових продуктів. Один із менш відомих способів — це обгортання ніг, інформує Ukr.Media.

Ідея тільки здається дивною та безглуздою. Насправді ефект дивовижний. Ви помітите зміни після першого застосування.

Обгортання ніг харчовою плівкою — швидкий і ефективний метод догляду за шкірою в домашніх умовах. Завдяки йому вам буде легше боротися з сухою шкірою, що тріскається. Плівка виступить у ролі натуральної пов'язки та додатково посилить дію косметичних засобів.

П'ятки та стопи ніг — місця, догляд за якими часто нехтують. Хоча про них забувати не варто. Регулярне втирання кремів не лише покращує зовнішній вигляд шкіри ніг, а й впливає на наш комфорт. На жаль, більша частина продукту зазвичай вбирається в шкарпетки або постільну білизну, тому він не може подіяти належним чином. А ось плівка може запобігти цьому.

Помивши і намазавши ноги кремом, варто обернути їх харчовою плівкою і лише потім надягати шкарпетки. Ця процедура глибоко зволожує, живить та живить шкіру. Замість крему також можна використовувати вазелін чи олію.

Залишіть плівку щонайменше на 15 хвилин. Потім ви можете збільшити цей час на кілька годин. Однак пам'ятайте, що не варто переборщувати з цією процедурою. Шкіра стоп повинна дихати і її не можна туго обмотувати плівкою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить