Нюдовий макіяж: цікаві ідеї для вашого натхнення

В цьому сезоні, дизайнери поставили тренд на максимальну природність. А це означає, що техніка нюдового макіяжу тепер більше заохочує як у повсякденні, так і для вечірніх виходів у світ і свят, інформує Ukr.Media.

Техніка нюдового макіяжу

Нюдовий макіяж часто порівнюють з технікою макіяжу без макіяжу. І не спроста. Адже насправді вони дуже схожі між собою. Як перший, так і другий варіант припускає використання мінімальної кількості косметики, втім, нюдовий має менш суворі кордони і цілком дозволяє використовувати не тільки коричневі тіні, але й рожеві, жовті і молочні. Теж саме відноситься безпосередньо до помади.

Головне з нюдовим макіяжем 2019-2020 — визначиться безпосередньо з метою, заради якої він створюється. Так, якщо ви вирішили зробити повсякденний макіяж або на роботу, бажано використовувати все-таки максимально природні відтінки, бажано коричневі. Але для початку подбайте про свою шкіру. Нанесіть базу, після консилер, після тональну основу. Закінчите роботу з шкірою, за допомогою прозорої пудрі, рум'ян або хайлайтеру.

Після приступайте до оформлення брів та очей. Радимо тут використовувати коричневі відтінки тіней і олівця. Також прокрасьте тушшю вії. При бажанні, можете нанести на губи блиск.

Якщо ж ви створюєте більше вечірній нюдовий макіяж, тоді ви можете звернутися до цікавих поєднань рожевого і коричневого або пісочного і коричневого, працюючи в техніці, наприклад, смокі айс. В даному випадку цілком доречно наносити помаду на губи, яка також повинна бути приглушеного нюдового відтінку.

Ідеї нюдового макіяжу

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить