Норма випадіння волосся під час миття голови: кількість, яка визначає здоров’я локонів

Оцінювати серйозність випадіння волосся найлегше не за моментом розчісування, а за миттям голови. Зверніть увагу, як багато волосків опиняється в зливі. Але не поспішайте драматизувати!

Як відомо, випадання від 50 до 100 волосинок на день вважається нормою і не вимагає звернення до трихологів та дерматологів для підбору лікування. Звичайно, кордони цієї норми досить великі. Все залежить від віку, генів, гормонального фону, а також структури і товщини волосся — адже у когось воно тонше, але при цьому його значно більше, інформує Ukr.Media.

Експерти закликають не ставити собі діагнози під час розчісування: все-таки в цей момент ми травматично впливаємо на локони, розплутуючи вузли, що утворилися. Найкраще оцінювати стан шевелюри під час миття голови. Але й до такої самодіагностики потрібно підходити із граничною обережністю!

Багато жінок, після того, як помиють голову, з жахом розглядають злив ванни, що забився, і навіть бояться уявити, як багато волосся покинуло їхню голову під час прийняття душу. А потім починають думати про алопецію.

Якщо ви хоча б раз переживали за стан пасом після миття голови, для початку відповідайте на це просте запитання: а як часто ви миєте голову взагалі?
За словами канадської лікарки-дерматологині Гіти Ядав, випадіння волосся під час миття тільки здається драматичним, але насправді таким не є.

"Якщо ви миєте голову двічі на тиждень і рідше, волоски, що випали, створюватимуть ілюзію сильного випадіння. Зазвичай волосяні цибулини відмирають більш-менш рівномірно — але затримуються і "запасаються" в дермі до того моменту, як ми починаємо мити голову", — пояснює лікар.

На думку фахівця, говорити про розвиток алопеції та інших патологічних станів слід лише тоді, коли під час миття голови випадають цілі пасма волосся. Або, якщо промиваючи коріння волосся, ви намацуєте порожню ділянку голови, де волосся немає взагалі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить