Не працює олія для волосся: вам точно знадобляться ці поради

Ви неодноразово чули, які корисні олії для волосся, але не користуєтеся ними після кількох невдалих дослідів? Тоді вам точно знадобляться ці поради, інформує Ukr.Media.

Дійсно, деякі з нас відмовляється від олійних масок через те, що локони після них стають жирними і плоскими. Так бути не повинно — швидше за все, ви просто не видалили засіб повністю. Ось як треба діяти: особливо актуальні ці правила у випадку з комедогенними оліями — наприклад, кокосовою, яку так часто рекомендують для волосся.

Не наносьте олію надовго

Чули рекомендацію лягти спати з олією на волоссі? Погана ідея — не варто тримати її на голові довше 40-60 хвилин, а у випадку з жирним волоссям достатньо 20-30. Немає жодної потреби винаходити спосіб не забруднити наволочку, простирадло, чоловіка і кішку — за годину шкіра і волосся встигнуть увібрати стільки засобу, скільки їм треба, а решта залишиться на поверхні, притягуючи до себе бруд і пил.

Використовуйте шампунь глибокого очищення

Олію і саму по собі складно змивати, а коли вона змішується з себумом, то стає непереможним противником для вашого звичайного м'якого шампуню. Тому вам треба придбати засіб глибокого очищення спеціально для тих днів, коли ви робите олійну маску для волосся.

Наносьте шампунь двічі

Втім, ви й самі зрозумієте, що одного разу недостатньо — "перший" шампунь просто не буде пінитися. Незважаючи на це, не змивайте його відразу — потримайте на голові одну-дві хвилини. Другій порції шампуню, щоб подіяти, потрібно чотири-п'ять хвилин: весь цей час акуратно масажуйте шкіру голови кінчиками пальців (але в жодному разі не нігтями!).

Намилюйте волосся по всій довжині

Ви напевно вже тисячу разів чули правило: мити треба тільки шкіру голови, локонам же вистачить піни, що стікає по них. Це дійсно так, але випадок з олією — виняток: намилюйте пасма по всій довжині, щоб очистити стрижні волосся. Коли змиєте шампунь, скористайтеся своїм кондиціонером.

Сушіть волосся без фена

Це допоможе зберегти в стрижнях волосся більше вологи і корисних речовин, які містяться в олії.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить