Найкрасивіші жінки 90-х: природна краса без пластичних операцій і фотошопу

Прогрес не стоїть на місці. У XXI столітті людина може виглядати так, як вона цього хоче. Косметологи пропонують жінкам спробувати уколи краси і візуально скинути пару років. Пластичних хірургів із кожним роком стає дедалі більше, а процедури, які вони пропонують, — більш безпечні. Тому за допомогою операцій ви можете збільшити або зменшити все що завгодно. А якщо ви не хочете кардинальних втручань, то за допомогою фотошопу можете також поліпшити зовнішність. Але хіба не краще бути собою?

Моніка Беллуччі

Моніку Беллуччі називали однією з найкрасивіших жінок 90-х. Зараз навіть у свої "за 50" вона виглядає чудово, хоча вже не молода. При цьому вона не поспішає лягати під ніж хірурга і молодитися, інформує UkrMedia.

Клаудія Шиффер

Клаудія Шиффер — одна з найпопулярніших моделей 90-х. Тоді вона була кумиром для мільйонів дівчат у всьому світі. Її обличчя стільки разів з'являлося на обкладинках глянців, що навряд чи якась модель побила її рекорд.

Стефані Сеймур

Ідеальна фігура, красивий овал обличчя, відкрита посмішка — це все про Стефані Сеймур. Вона одна з тих супермоделей 90-х, в яких закохувалися відомі актори, музиканти і мультимільйонери.

Лінда Євангеліста

Модель Лінда Євангеліста була не схожа на жодну зірку 90-х, тому і стала такою популярною і обожнюваною.

Шерон Стоун

У 1992 році на екрани вийшов фільм «Основний інстинкт» з Шерон Стоун у головній ролі і чоловіки всього світу закохалися в цю актрису.

Сінді Кроуфорд

Родимці над губою у Сінді Кроуфорд заздрили багато які дівчата 90-х. Деякі часто малювали собі схожу. А ви?

Летиція Каста

Летиція Каста — відома супермодель і одна з найкрасивіших колишніх ангелів "Victoria's secret". Вона завжди намагалася бути собою.

Сьогодні важко залишатися собою. З усіх боків нам кажуть, як ми повинні виглядати, що носити, чим займатися. А я вважаю важливим навчитися слухати себе і свої справжні бажання. Треба поставити себе так, щоб нікому навіть в голову не приходило нав'язувати вам свою думку. Хіба людина може знати, що для вас найкраще?

Моделі і актриси 90-х дійсно були індивідуальні і цікаві. Зараз такі теж є, але багато хто з них часто намагається копіювати інших.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить