Найкращі ідеї зачісок для прямого волосся середньої довжини

Проміжне положення між короткими і довгими локонами дає море можливостей. Якщо ви не прихильниця довгого волосся, але вважаєте, що жінка з короткою стрижкою втрачає привабливість і витонченість — середня довжина для вас!

З прямим волоссям середньої довжини легко підтримувати зачіску в ідеальній формі, оскільки це не займає багато часу і не вимагає значних зусиль. Крім того, ви можете постійно експериментувати — довжина дозволяє! Це цікавий і універсальний варіант, інформує Ukr.Media.

Подивіться на казково прекрасні зачіски для середньої довжини волосся, які чудово підійдуть для літнього періоду.

Проста стрижка для прямого волосся середньої довжини

Пряме волосся середньої довжини не нудне і одноманітне, як вважають деякі дами. Навпаки, воно дає вам нескінченний простір для творчості і фантазії. І найприємніший момент полягає в тому, що ви ніколи не помилитеся з цим образом — адже він універсальний, тому що підходить до будь-якого типу обличчя, стилю і віку.

Спеціальні засоби для волосся допоможуть яскравіше проявляти відмінні риси цієї зачіски. Вам знадобиться гель хорошої якості, щоб приборкати непокірні пасма. Важливо пам'ятати, що необхідне регулярне відвідування салону, щоб не допускати посічених кінчиків. Якщо пофарбувати корені в коричневий колір і зробити кінчики світлими — це додасть зачісці об'єм і глибину.

Зухвала стрижка для каштанового волосся

Каштановий колір волосся заведено вважати звично-повсякденним. Але це зовсім не так. Цей відтінок може бути неймовірно привабливим і навіть трохи зухвалим, якщо подарувати йому відповідний образ. Тоді каштановий колір додасть вашим очам глибини і вигідно підкреслить колір обличчя.

Волосся середньої довжини легко укладати і підтримувати у відмінній формі. А бічний проділ допомагає стрижці виглядати по-справжньому стильно.

Стрижка для чорного волосся середньої довжини

Ця зачіска виглядає просто чарівно. Волосся середньої довжини з чубчиком, ніжно обрамляє обличчя, надає образу м'яку жіночність. Темний відтінок додає глибину кольору очей. Кінчики повинні регулярно оновлюватися для підтримки ідеального образу.

Стрижка для волосся середньої довжини медового відтінку

Прямі локони медового кольору середньої довжини виглядають напрочуд ніжно. Вони легкі і прекрасні. Центральний проділ з прорідженими кінчиками додає зачісці об'єм і рухливість. Це варіант стилю, який підійде практично кожній жінці. Для укладання зачіски вам знадобляться спеціальні засоби для волосся.

Світле пряме волосся середньої довжини

Проста багатошарова стрижка

Медово-русявий відтінок в класичному стилі

Багатошарова стрижка з темним корінням і світлими кінчиками

Темне волосся з бордовим корінням

Простий косий чубчик

Коротке, розпатлане волосся

Чорно-коричневі відтінки

Стиль Клеопатри

Світле коротке волосся

Зачіска для прямого волосся середньої довжини

Чорне волосся

Бургундські відтінки

Карамельне волосся довжиною до плечей

Темні корені і світліші кінчики

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить