На термін придатності не дивіться: як зрозуміти, що парфуми зіпсувалися, і їх час викинути

Коли йдеться про догляд або декоративну косметику, термін придатності відіграє найважливішу роль — поряд з терміном і правилами зберігання б'юті-продуктів. Однак у випадку з парфумами терміни найчастіше є умовністю, необхідною для продажу їх у магазинах, інформує Ukr.Media.

Тож потрібно орієнтуватися тільки на запах! Інакше що б робили любителі вінтажних композицій? 🙂

Якщо парфуми стали пахнути кислим або їхній аромат став різкішим, нагадує згірклу олію, це найважливіший знак того, що їх пора відправити у відро для сміття.

Все інше — наприклад, зміна кольору рідини у флаконі або випадання осаду — допустимо. Ба більше, красиві непрозорі флакони для парфумів саме для того і створені. Часто це не просто маркетингове рішення, а й спосіб приховати зміну відтінку самих парфумів. Адже перед запуском у масове виробництво аромат проходить безліч тестів! І загалом сучасні аромати "живуть" не менше 3-5 років.

Тож якщо ваш улюблений аромат постарів "за паспортом", а сам запах так само гарний, сміливо ним користуйтеся.

І запам'ятайте головний лайфхак щодо продовження терміну життя парфумів: зберігайте їх тільки в закритому прохолодному місці — шафа для цієї мети відмінно підійде. Ну, або рідна коробочка. Не тримайте флакон у ванній, на підвіконні або під прямими сонячними променями. Інакше він може зіпсуватися навіть до закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить