Місячний календар стрижки волосся на листопад 2023 року

Дізнатися, які дні листопада підходять для відвідування стиліста, допоможе місячний календар. Відображені в ньому рекомендації астрологів допоможуть вибрати оптимальний час для зміни іміджу та процедур по догляду, інформує Ukr.Media.

Перетворити стрижку волосся з рядової процедури на сильний ритуал під силу кожному. Експерти пропонують вибирати певні дні місяця для того, щоб змінити образ і при цьому залучити до життя потрібні події. У місячному календарі відображені рекомендації, завдяки яким кожен зможе вибрати певний час для запису до стиліста, а також доглядати локони з використанням народних рецептів краси.

1 листопада: Місяць на початку листопада буде спадати в сузір'ї Близнят. Перший день місяця — не найкращий час для зміни іміджу. Локони відростатимуть повільніше, стануть ламкими та неслухняними. Астрологи рекомендують почекати зі стрижкою та замінити її поживними масками. Вони підуть на користь в холодну пору року і допоможуть зміцнити волосся.

2, 3 листопада: Місяць продовжує старіти, переміщаючись до сузір'я Раку. Стрижка волосся в такий час — зручний вибір. Нова зачіска протримається довго і викликатиме позитивні емоції. Крім того, якщо запланувати похід до стиліста в ранковий час, то вдасться залучити до життя щастя та процвітання.

4, 5, 6 листопада: два дні спадний Місяць проведе в сузір'ї Лева. Стригти локони астрологи рекомендують 4 числа, щоб позбавитися випадання волосся.

5 листопада стрижка буде не найкращою ідеєю — енергетика цієї доби нестабільна, тож результат буде непередбачуваним і може негативно вплинути на настрій.

7, 8 листопада: Місяць переходить у сузір'я Діви, продовжуючи втрачати сили, проте з енергетики ці дні будуть добрими. Стрижка волосся стане порятунком від нудьги, а новий імідж довгий час радуватиме і підвищуватиме самооцінку. Тим, хто хоче здобути успіх у діловому середовищі, підійдуть укорочені стрижки. Для залучення та зміцнення кохання астрологи рекомендують лише злегка підрівняти кінчики.

9, 10, 11 листопада: три дні Місяць пробуде в сузір'ї Терезів. Енергетика цих днів чудово підходить для перетворення та зміни іміджу. Нова зачіска буде чудовою підстраховкою від неприємностей та проблем, особливо якщо довірити стрижку перевіреному майстру. Астрологи рекомендують також зробити процедури для волосся, що зміцнюють.

12, 13 листопада: стригти волосся в період Молодика не варто. Місяць переходить у сузір'я Скорпіона, і 13 числа буде найнесприятливішим для зміни іміджу. Астрологи рекомендують бути максимально стриманими і не вносити в життя нововведень, щоб уникнути проблем та відтоку удачі.

14, 15 листопада: Місяць починає набиратися сил у сузір'ї Стрільця. Цими днями стрижка волосся стане порятунком від невдач. Астрологи рекомендують стригти волосся у перевірених майстрів і не забувати про процедури по догляду. Застосовувати можна не лише професійні засоби, а й звернутися до народних рецептів краси.

16, 17, 18 листопада: Місяць переміщається в сузір'я Козерога, проте енергетика цього союзу не така сприятлива. Стрижку волосся астрологи радять зробити 16 числа. 17 та 18 листопада така процедура позбавить захисту та послабить біополе. У ці дні важливо звертати увагу на знаки долі, щоб не зайти в глухий кут.

19, 20 листопада: Місяць продовжує зростання і переходить у сузір'я Водолія. Стригти локони найкраще 20 числа. Після такої процедури вони стануть густішими і міцнішими. 19 число варто присвятити процедурам догляду. У цей день можна записатися до майстра, щоб виконати комплекс для захисту волосся від ламкості і позбутися кінчиків, що січуться.

21, 22 листопада: перехід Місяця до сузір'я Риб пов'язаний із підвищенням емоційного фону. У ці дні стрижка волосся принесе користь, якщо є впевненість у правильному виборі стрижки. А якщо ні, то результат викличе масу негативних емоцій, які позбавлять сили і мотивації для вирішення важливих питань.

23, 24 листопада: не найкращими для зміни іміджу будуть дні перебування Місяця, що росте, в сузір'ї Овна. Нова зачіска, виконана 23 числа, позбавить фінансового успіху. 24 листопада стрижка волосся протипоказана тим, хто не готовий до серйозних змін у своєму житті. Цей період підходить для лікувальних процедур, а також для зміцнення волосся.

25, 26 листопада: Місяць у сузір'ї Тельця в останній фазі зростання — чудовий час для того, щоб змінити зачіску. Нова стрижка стане джерелом гарного настрою, натхнення та впевненості. У цей період можна сміливо записуватися до перевіреного стиліста, щоб підібрати яскравий образ та насолодитися отриманим результатом.

27, 28 листопада: Місяць повертається до сузір'я Близнят, і 27 листопада пройде Повня. У цей період стрижка волосся буде недоречною. Астрологи рекомендують доглядати локони, щоб сила Повного Місяця пішла на користь. Відвари цілющих трав сприяють зміцненню і додадуть волоссю блиску.

29, 30 листопада: останні дні листопада спадний Місяць перебуває в сузір'ї Раку. Енергетика цього періоду підходить для того, щоб змінити образ та зробити стрижку, яка підкреслить природну красу. Нова зачіска триматиметься довго, а локони сповільнять своє зростання. Тим, хто хоче відростити довге волосся, не варто стригти його занадто коротко.

Гарне волосся — це комплексна робота з оздоровлення всього організму. Не лише стрижка у сприятливі дні, а й правильне харчування, фізична активність та позитивний настрій впливають на стан здоров'я. Астрологи рекомендують дотримуватись здорового способу життя, завдяки якому вдасться зберегти квітучий зовнішній вигляд та зміцнити біополе.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить