Літній гарячий сезон: як не втратити макіяж у спеку — поради професіонала

Стало зрозуміло, як зберегти макіяж у спеку. Дуже важлива попередня підготовка шкіри. Потрібно почати з очищення обличчя, потім нанести тонік. Така основа допоможе макіяжу краще триматися. Для боротьби з жирністю шкіри можна спробувати використати праймер перед нанесенням макіяжу. Він робить шкіру більш рівною та допомагає краще змішати всі засоби на обличчі. Для боротьби з блиском необхідно використовувати матуючі засоби, наприклад, пудру або спеціально призначені для цього паперові серветки, інформує Ukr.Media.

Для більш стійкого макіяжу рекомендується використовувати водостійкі туші для вій, підводки та засоби для брів, оскільки в умовах підвищеної вологості або поту вони триматимуться. Для того, щоб макіяж тримався довше, можна використовувати спрей для закріплення. Для початку потрібно нанести на обличчя тональну основу, переважно максимально легкої текстури. Потрібно уникати тональних засобів на олійній основі, оскільки вони можуть зробити обличчя жирнішим.

Влітку жирна шкіра — не єдиний тип, який може зіткнутися з надмірним блиском на обличчі, тому що в спеку часто потіє, виділяючи кисень, який окислює пігментні компоненти косметики, що призводить до зміни кольору тонального крему та пудри. Щоб цього не сталося, намагайтеся вибирати засоби для макіяжу, близькі за тоном або навіть світліші за природний відтінок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить