Як обрати барбершоп

З моменту створення барбершопів до сьогоднішнього дня, чоловікам сподобалося це місце. Тут вони можуть розслабитись, отримати задоволення від свого зовнішнього вигляду, відтворити собі стиль разом із барбером та завести друзів.

Барбершоп відрізняється від звичайних перукарень насамперед своїм унікальним та цікавим інтер’єром, атмосферою всередині та незвичайними послугами. В Україні за останні роки салони набули шаленої популярності.

Щоб отримати красиву та стильну стрижку, ми шукаємо якісного та професійного майстра. Але як бути з якісним закладом, який надає такі послуги? У цій статті ми обговоримо основні критерії, на які варто приділити увагу при виборі свого барбершопа.

«Цирюльник Barbershop» виділив основні споживчі критерії, які дуже важливі для салонів. До них відносять:

  1. Рівень обслуговування та атмосфера у барбершопі.
  2. Стерильність та чистота у закладі.
  3. Кваліфікація барберів.
  4. Відгуки клієнтів та рекомендації.
  5. Прайс-лист на послуги.

Як обрати барбершоп

Рівень обслуговування та атмосфера в барбершопі

Як ми вже раніше казали — чоловіки найчастіше приходять у барбершоп за спілкуванням та розслабленням після робочого дня чи рутинних турбот. У барбершопі має бути особливий інтер’єр із великим комфортним диваном, кріслами та телевізором. До нього повинні додаватися ігрові приставки та стовпчики для великого музичного драйву.

Якісне обслуговування повинне починатися з моменту запису на стрижку або укладання. Коли ви зателефонуєте за номером — слухавку візьме адміністратор салону. Він має бути вкрай чемний з вами, ввічливий і добрий до побажань.

А вже прийшовши до салону – ви повинні оцінити рівень турботи та ввічливості до вас. Наприклад, ваш барбер зайнятий, а значить адміністратор повинен провести вас у зону очікування, запитати чи ви хочете чогось або запропонувати щось випити.

Стерильність та чистота у закладі

Будь-який салон, який надає послуги-краси повинен мати всі навички стерильності та чистоти. Це найперше правило успіху та безпеки як для власника з майстрами, так і для клієнтів.

Що входить у поняття “чистота”? Насамперед, чисті дзеркала та крісла. Жодного залишкового волосся, плям або фарб. Далі, це чиста і сяюча підлога. Оброблені фартухи, інструменти та освіжаючий, ароматний запах у салоні.

А що стосується поняття “стерильність”? Змінні леза на бритвах, оброблені гребінці та інші інструменти, одноразові рушники та набори з рукавичками – все це предиктор безпеки та здоров’я кожного клієнта та майстра.

Кваліфікація барберів

Найкрасивіші та стильні укладання, найчіткіші та ідеальні стрижки ви можете отримати лише від висококваліфікованого майстра. У свою чергу, крім професійних навичок, барбер має бути другом та гарним співрозмовником для клієнта.

Для великої клієнтури слід розвиватися, постійно навчатися та підвищувати свої навички. Цілком неприпустимо для перукаря, якщо він плутає назву укладок, стрижок, стайлінгових та доглядових засобів та інше.

Хороший майстер завжди підкаже, що для вас буде найкращим варіантом, яке зробити укладання до того чи іншого заходу, як підстригти вуса чи бороду. До гарного барбер завжди хочеться прислухатися і постійно записуватися!

Відгуки клієнтів та рекомендації

Рейтинг барбершопа зростає разом із відгуками від клієнтів, а якщо вони тільки позитивні — то взагалі перукарня стає топовим і найкращим закладом.

Відгуки можна залишити на офіційному сайті салону або у соціальних мережах. Звичайно, окрема увага приділяється “сарафанному радіо”, коли від брата до свата, а той своєму другові і таке інше.

Прайс-лист на послуги

Прайс-лист із цінами на перукарські послуги майже ідентичний у всіх барбершопах. Але більша частина салонів любить проводити акційні та бонусні дні, коли послуга може коштувати дешевше за звичайне або замість однієї ви отримаєте дві.

Якщо ціни на стрижку або укладання виглядають дуже низькими — не варто радіти, адже це виглядає непрофесійно по відношенню до майстрів та їх клієнтів. А це вказує на те, що кошти якими користується салон можуть бути дешевими та екологічно неякісними.

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить