Як користуватися тоніком для обличчя?

Як користуватися тоніком для обличчя?
Як користуватися тоніком для обличчя?

В арсеналі сучасних жінок, які стежать за своєю зовнішністю, є великий арсенал косметичних продуктів – скраби, крему, гелі для вмивання та багато іншого. Попри те, що тоніки відіграють важливу роль у догляді за шкірою обличчя, багато представниць прекрасної статі досі ігнорують її необхідність. Тому особливості його використання викликає чимало питань. Тому далі цю тему ми розберемо детальніше.

Тоніки для обличчя – навіщо потрібні?

Перед тим, як ми перейдемо до розповіді про особливості використання цього косметичного продукту, розберімося, чому він важливий у повсякденному догляді. Тоніки виготовляються на основі дистильованої води, можуть застосовуватись для видалення декоративної косметики та вирівнювання pH балансу шкіри. У разі відхилень цього від норми 5,5 можуть з’являтися всілякі дерматологічні проблеми. До того ж через незбалансований pH відзначається зниження ефективності сироваток і кремів. Саме тоніки для обличчя допомагають запобігти цим проблемам.

Тонік для обличчя – як наносити?

Щоб косметичний засіб було максимально ефективним, його потрібно правильно використовувати. Наносити тоніки для обличчя можна такими способами:

  1. З допомогою рук. Цей спосіб є актуальним для випадків, коли в наявності відсутні будь-які інші допоміжні засоби. Також рекомендується наносити косметику на чутливу шкіру лише вручну, оскільки завдяки цьому запобігає тертю. Перевага полягає у глибокому проникненні засобу. Однак якщо наносити тонік руками, не забезпечуватиметься такий ефект, що очищає, як у наступних способах.
  2. З використанням ватяних дисків. Рекомендується наносити невелику кількість тоніки на ватний диск або просто на звичайну вату. Після цього змоченою у розчині ватою слід протирати шкіру обличчя. Перевага полягає в тому, що залишки бруду залишатимуться на ваті. А при цьому шкіра повністю вбиратиме корисні речовини, що перебувають у складі косметологічного продукту.
  3. Тканинними серветками. Це досить зручна альтернатива нанесенню тоніка руками, оскільки можливе використання цього способу при догляді за чутливою шкірою. Для даної маніпуляції слід просочити тканинну серветку тоніком, після чого прикласти вологу серветку на одну хвилину. Завдяки цій маніпуляції ви не тільки можете очистити шкіру, та й зволожити її.

Тоніки для обличчя – частота використання

Слід зазначити, що тонізація є важливим етапом щоденних доглядових процедур за шкірою. Його виконують після очищення. Тому тоніками рекомендується користуватися щодня вранці та вечорами. У вечірній час слід виконувати процедуру в такій послідовності:

  1. Зняття залишків декоративної косметики.
  2. Очищення шкіри обличчя чистою водою.
  3. Промокання шкіри сухим рушником.
  4. Нанесення тоніка на суху шкіру. Важливо наносити засіб тільки на суху шкіру, оскільки інакше краплі води можуть перешкоджати глибокому проникненню корисних речовин косметичного засобу в шкіру.

У ранковий час тонік слід наносити тільки після очищення сальних виділень зі шкіри, які утворилися за ніч. Наносити засіб слід за аналогічною схемою, як і ввечері. Такий ранковий ритуал допоможе звузити пори та вирівняти тон шкіри. Завдяки регулярному використанню тоніка ви зможете не тільки забезпечити якісне очищення шкіри, але й наситити клітини речовинами, що живлять та зволожують. Також варто зазначити, що користуватися тонізуючою косметикою для обличчя слід щодня незалежно від нанесення макіяжу. Причина полягає в тому, що головним завданням тоніків є не очищення шкіри, а вирівнювання балансу pH.

Де придбати тонік для обличчя?

Придбати тонік для обличчя ви можете на сайті https://oneprice.ua/toniki-dlya-oblichchya/. У каталозі представлена ефективна та сертифікована продукція від провідних світових брендів. Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам корисними порадами та рекомендаціями.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить