Косметологи розповіли, чим можна замінити патчі для очей

Якщо крем і маски для обличчя ми використовуємо вже давно, то патчі під очі досить сучасний винахід. Але чи так вони корисні або це просто маркетинговий прийом. Може їх простіше замінити бабусиними рецептами: скибочкою огірка або чайним пакетиком?

Якісні патчі коштують дорого, але не завжди дають потрібний ефект. Косметологи розповіли, як їх можна замінити за допомогою підручних засобів, інформує Ukr.Media.

Як варіант замість патчів можна використовувати охолоджені чайні пакетики або півкільця картоплі — вони відмінно допомагають зняти набряки під очима. А огірок зволожить шкіру, порадили експерти.

Як маску під очі можна використовувати і стандартний зволожувальний крем для очей. Його потрібно нанести товстим шаром і залишити приблизно на пів години. Але зрозуміло, патчі для очей будуть більш ефективні за рахунок концентрації діючих речовин, до того ж їх зручніше використовувати.

Хороший сон може замінити багато косметичних засобів, тому обов'язково висипайтеся, в середньому людині потрібно не менше 7 годин сну, а краще 8,5. Також важливо пити більше чистої води. За рахунок цього шкіра на обличчі розгладжується і йдуть набряки, підказують фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить