Корисні поради візажистів щодо фарбування вій, які допоможуть зробити їх більш густими

Усі візажисти роблять це, але не усі готові розкривати секрет. Ми провели буквально таємне розслідування і готові поділитися з вами результатами!

Використовуйте пудру

Нафарбуйте вії й одразу ж, не давши туші висохнути, нанесіть на вії пудру за допомогою пухнастого пензлика. А тепер наносьте другий шар туші. Цей лайфхак допомагає домогтися ефекту густих вій, але підходить лише тим, у кого вони досить довгі, інакше ви ризикуєте отримати товстенькі "пеньки", інформує Ukr.Media.

Грайте у два кольори

А ось цей трюк спрацює у всіх: нанесіть на вії шар чорної туші, потім — кольорової (або коричневої, якщо ви брюнетка) і знову чорної. Кольоровий пігмент буде проглядати крізь чорний і створювати ефект більш об'ємних вій.

Обведіть простір між віями

Це не найприємніша процедура, але вона працює: наберіть на щільний пензлик гелеву підводку або візьміть стійкий олівець і щільно заштрихуйте корені вій. Через відсутність звички очі можуть сльозитися, тому краще, щоб підводка була водостійкою. Намагайтеся зафарбувати смужку слизової, тоді ефект буде більш наочним. Потім нафарбуйте вії тушшю, як зазвичай.

Почніть з кінця

Наносьте туш спочатку на кінчики вій, дайте їй висохнути, а потім фарбуйте усю довжину. Потовщення на кінчиках оптично створює ефект більш густих вій.

Рухайтеся зигзагами

Фарбуючи вії, не просто проводьте щіточкою туші від коренів до кінчиків, а робіть невеликі коливальні рухи вліво-вправо. Таким чином, на кожну вію потрапить більше фарбувальних пігментів.

Малюйте стрілку

Не підводячи лінію росту вій, намалюйте стрілку у зовнішньому куточку ока, вивівши її на міліметр-два за куточок. Дивно, але цей маневр візуально подовжує вії!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить