Ідеї зачісок для тонкого волосся, які зроблять його більш об’ємним

Тонке волосся не так-то просто зібрати в зачіску і власницям волосся такого типу це прекрасно відомо. Звичайно, всі дівчата хочуть, щоб їхнє волосся виглядало об'ємнішим і густим. Все, що для цього потрібно — правильна зачіска або стрижка. Пропонуємо вам підбірку зачісок, багато які з них дійсно універсальні. Вона включає в себе варіанти для хвилястого волосся, а також абсолютно неймовірні зачіски, інформує Ukr.Media.

Але іноді одного лише стайлінгу недостатньо. Щоб зачіска залишалася міцною протягом всього дня і не втрачала своєї форми, запам'ятайте кілька правил.

Правила догляду за тонким волоссям

Перш за все, лікування тонкого волосся починається з правильно підібраних шампуню і кондиціонеру. Більшість жінок з тонким волоссям обирають об'ємні шампуні і кондиціонери. Ці продукти наповнюють кожен волосок і роблять його більш пружним. Роблячи укладання, спробуйте піднімати коріння волосся — це створить ілюзію пишноти.

Після того, як ви і ваш стиліст знайшли ідеальну стрижку або зачіску, ваше завдання — укласти її максимально вдало для свого типу волосся. І ось кілька порад, які допоможуть вам зробити це.

  • Почніть з чистого, кондиціонованого волосся. Продукти, які ви використовуєте під час миття волосся, грають вирішальну роль в укладанні. Переконайтеся, що ви працюєте з дуже чистим волоссям і застосували пом'якшувальний кондиціонер, який зробив ваше волосся більш слухняним. Не наносьте кондиціонер на корені волосся.
  • Сушіть волосся вниз головою. Це один з найбільш простих і ефективних способів надати вашому волоссю природний об'єм. Краще нанести на волосся мус для укладання.
  • Щоб уникнути ламкості, не нехтуйте термозахистом. Незалежно від того, чи користуєтеся ви праскою або феном, потрібно захистити своє волосся від можливих пошкоджень. Це особливо необхідно слабкому і тонкому волоссю. Радимо або взагалі не використовувати тепло при сушінні, або встановити положення фену на найнижчу температуру.
  • Робіть зачіски. За допомогою відповідних засобів для потовщення і додання об'єму, таких як мус або гель, і правильної укладки, ви можете створити більш об'ємний ефект, приховуючи плоскі ділянки у лінії росту волосся і скронь.

Низький хвіст джгутом

Високий об'ємний хвіст

Хвіст збоку

Високий недбалий хвіст з чубком

Скручений хвіст

Вита низька ґулька

Низька ґулька зі скрученою косою

Висока зачіска з аксесуарами

Зачіска з використанням шиньйону

Легка зачіска для тонкого волосся

Низька ґулька для волосся середньої довжини

Гулька з плетінням

Універсальна вита зачіска

Завите волосся, зібране назад

Довге волосся, заплетене в коси по всій голові

Верхня частина волосся зібрана у вузол на потилиці

Хвилясті пасма, зібрані в зачіску а-ля «мальвінка»

Подвійні голландські коси

Об'ємна коса, заплетена збоку

Зачіска з косою з п'яти пасм

Кучерява хаотична зачіска

Піксі з виголеною скронею

Короткий боб

Світлий боб для тонкого волосся

Нерівномірна багатошаровість для волосся середньої довжини

Кутовий боб

Боб з фарбуванням балаяж, укладений хвилями

Світлий боб

Волосся середньої довжини, укладене хвилястими пасмами

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить