Який консилер краще підходить для вікової шкіри: рідкий, пудровий чи кремовий

Візажисти назвали консилер, який оптимально підходить для зрілої шкіри. Експерти не радять використовувати сухі варіанти, такі як пудра, тому що вони тільки підкреслюють зморшки. Натомість потрібно обирати рідкі або зволожувальні консилери для молодого та сяючого кольору обличчя. Крім того, фахівці пояснили, як правильно наносити консилер на зрілу шкіру, інформує Ukr.Media.

Рідкі, зволожувальні консилери набагато краще використовувати зрілим красуням, ніж сухі або більш матові. Тоді як перший засіб приховає пігментацію, вугровий висип або інші недоліки, другий може ненавмисно привернути увагу до зморшок.

Сухі або матові маскувальні засоби, такі як пудра, осядуть на зморшках, роблячи їх більш помітними. За словами експертів, з віком шкіра, як правило, стає сухішою, а пудрові засоби часто підходять для жирної шкіри.

Візажисти закликали наносити консилер тонким шаром. Якщо недосконалості все одно будуть помітні, потрібно наносити другий шар і продовжувати нарощувати інтенсивність відтінку.

Також вони зазначили, що насамперед потрібно використовувати праймер, він допоможе маскувальним засобам рівномірно розподілитися по шкірі та збільшить стійкість косметичного продукту. За словами фахівців, консилер з праймером може триматися на зрілій шкірі щонайменше вісім годин без необхідності підфарбовування.

Вони порадили уникати нанесення дуже товстого шару, оскільки в іншому разі він може розтріскатися через кілька годин. Для рівномірного розтушовування візажисти порекомендували використовувати б'юті-блендер — пористий спонж конусоподібної форми.

Кисті можуть залишати крихітні розводи, якщо ними не користуватися належним чином. Губчасті спонжі ж можуть впоратися зі складними дефектами та забезпечать рівномірне покриття.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить