Як змити водостійку туш — 5 перевірених засобів

Лягаєте спати на ніч і раптом згадуєте: Очі ж нафарбовані! Жахливо лінь змивати туш… Добре, що є засоби, з якими це можна зробити за п'ять хвилин (і в стані дрімоти), інформує Ukr.Media.

Спеціальні засоби для зняття макіяжу з очей

Зняти водостійку туш звичайною міцелярною водою буває складно. На допомогу прийде спеціальна двофазна рідина. Потрібно пам'ятати, що шкіра в цій області дуже ніжна, тому головна вимога до засобу — розчиняти туш без сильного тертя. Двофазну рідину потрібно нанести на ватний диск і прикласти його до повік. Почекавши пару хвилин, можна акуратно, легкими рухами знімати туш.

Гідрофільна олія

Цей засіб прекрасно справляється зі стійким макіяжем, в тому числі і з тушшю. Спосіб застосування простий: на суху шкіру наносимо кілька крапель, а після додаємо воду. Виходить емульсія, яка легко видаляє залишки макіяжу. Гідрофільну олію необхідно змивати, інакше вона може закупорити пори.

Серветки для зняття макіяжу з очей

Універсальний засіб, який допоможе зняти водостійку туш і в домашніх умовах, і, наприклад, в дорозі. Серветки повинні бути саме для стійкого макіяжу. Протріть ними очі, при необхідності скористайтеся другою серветкою.

Жирний крем

Цей спосіб не панацея, а скоріше екстрений засіб, коли потрібно зняти водостійку туш. Візьміть будь-який жирний крем для обличчя і нанесіть його на вії на 3-5 хвилин. Після чого візьміть ватний диск і акуратно знімайте залишки крему разом з тушшю. Намагайтеся не зачепити слизову оболонку очей — це може викликати роздратування. Не забудьте вмитися водою.

Кокосова олія

Основні компоненти водостійкої туші не розчиняються водою, але піддаються жирам. Тому кокосова олія як не можна краще підходить для зняття такої туші. Щоб позбутися від залишків засобу, візьміть ватяні диски і нанесіть на них по кілька крапель кокосової олії. Прикладіть просочені спонжі до очей і потримайте кілька хвилин. Після чого видаліть залишки туші. Кокосова олія ще й доглядає за віями, тому спосіб можна назвати «2 в 1».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить