Як швидко зняти набряки з очей, якщо ви плакали: корисні поради

Складна життєва ситуація, сварка, сумний фільм: будемо чесними, у усіх нас трапляються випадки, коли ми хочемо поплакати. Та й привід для цього не завжди потрібен. Плачемо і усе. Адже сльози дозволяють виплеснути негатив і отримати полегшення. Однак найчастіше хвиля емоцій накочує у найбільш невідповідний момент. Не поспішайте опускати руки, вихід є. Ми розповімо про перевірені методи, які допоможуть зняти почервоніння і набряки під очима, інформує Ukr.Media.

Перша допомога для позбавлення від заплаканих очей за домашніх умов

 • У першу чергу рекомендується розслабитися, відкрити вікно і зробити глибокий вдих, потім видих. Так не менше 15 разів.
 • Потім слід умитися холодною водою, повторивши процедуру тричі (раз на десять хвилин).
 • Допускається використання спеціальних очних крапель від кон'юнктивіту і для судин (обов'язково з дозволу лікаря!).
 • Але не варто терти очі, так ви лише погіршите ситуацію.

  Як зняти почервоніння і набряки під очима

  Примочки

  Після того як висохнуть сльози, можна скористатися примочками для позбавлення від почервоніння. Допоможуть ватні тампони. Змочуємо їх у прохолодній воді (звичайній / газованій) або міцному чаї і накладаємо на повіки. Тримаємо на очах 10 хвилин.

  Поліпшення мікроциркуляції крові

  Для цього рекомендується почати робити присідання (чим більше, тим краще). Також буде корисно корчити пики, приділяючи увагу м'язам, розташованим навколо очей. Наприклад, можна швидко кліпати очима, примружуватися.

  Кубики льоду

  Вони мають протинабрякову дію, якщо протерти ними обличчя. На екстрений випадок радимо завжди мати шматочки льоду у морозилці. Для його приготування використовуйте відвар з трав (частіше м'яти, меліси) або звичайну воду.

  Контрастний душ

  За словами фахівців, у подібній ситуації на допомогу також приходить контрастний душ. Він підбадьорить організм, поліпшить кровообіг і сприятиме зняттю почервоніння.

  Огірки

  Вони мають в'яжучу дію, тому легко знімають набряки. Потримайте овоч у холодильнику, потім відріжте два кружечки і потримайте на очах 10-15 хвилин.

  Холодні чайні пакетики

  Вони можуть бути вже завареними або зволоженими гарячою водою. Дайте їм охолонути у холодильнику і прикладіть на/під очі. Буде достатньо 10 хвилин.

  Легкий масаж очей

  Робити його потрібно кінчиками пальців. Обережно натискайте на шкіру, рухаючись від внутрішніх куточків повік до зовнішніх. Потім переходьте до нижніх повік, але у зворотному напрямку, щоб вийшов круг. Повторюйте не довше 10 хвилин.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Ответить