Як прибрати посічені кінчики волосся, не втрачаючи при цьому довжину

Посічене волосся доставляє жінці не мало клопоту. Псується зовнішній вигляд, волосся виглядає млявим і ламким. Здається, що найпростіший вихід — це просто взяти і обрізати кінчики, які січуться. Однак не все так просто, як може здатися на перший погляд. По-перше, не всі жінки хочуть розлучатися зі своїм волоссям. По-друге, відростити волосся потім не так вже й легко. Тому потрібно зняти посічене волосся і за допомогою інших способів, інформує Ukr.Media.

Зволоження зсередини

Волосся січеться через те, що йому не вистачає вологи. Через це, воно стає сухим і ламким, а потім починає сіктися. Тому його необхідно зволожувати зсередини. Для цього необхідно випивати на добу мінімум два літри чистої води. Достатня кількість вологи допоможе волоссю, і воно буде менше сіктися, бо насититься зсередини.

Зволоження зовні

Обов'язково варто застосовувати олії і бальзами для глибокого зволоження волосся. Проводиться процедура 1 або 2 рази на місяць, але ефект вона дає приголомшливий. Волосся зберігає вологу на 2 тижні і значно менше січеться. Бальзами і олії можна без зусиль придбати в будь-якій аптеці.

Маски для волосся

Маски застосовуються частіше, ніж проводиться глибоке зволоження волосся. Їх треба робити 1-2 рази в тиждень, щоб волосся було захищене. Найпростішу маску можна зробити самостійно. Для цього треба в рівних кількостях змішати олію, мед і кондиціонер для волосся.

Сироватка

Допоможе впоратися з проблемою будь-яка сироватка. Її можна купити в продовольчому магазині, а можна приготувати самостійно. Застосування 1 раз на тиждень дасть видимий ефект вже дуже скоро.

Рекомендації

Позбутися посіченого волосся складніше, ніж запобігти його появі. Тому жінкам варто дотримуватися деяких рекомендацій по догляду за волоссям:

  • Найкраще використовувати для миття безсульфатний шампунь. Він складається з натуральних компонентів, відповідно, більш дбайливо ставиться до волосся.
  • Розчісувати волосся краще гребенем з натурального дерева. Воно не шкодить волоссю, не сплутує їх.
  • Не можна викручувати волосся рушником після миття, щоб воно не ламалося.
  • Шкідливі для волосся тугі гумки, шпильки, невидимки.
  • Сушити волосся найкраще природним способом. Якщо не виходить і доводиться використовувати фен, то вибрати слід холодне повітря.

Якщо регулярно слідувати даним правилам, то не доведеться боротися з посіченими кінчиками волосся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить