Як посилити дію зволожувального крему

Техніка нанесення, термін придатності засобу, волога або суха шкіра — все це впливає на ефективність крему та те, наскільки добре він діє, інформує Ukr.Media.

Стежте за терміном придатності крему

Перший та основний момент — звертати увагу на термін придатності крему. Зазвичай, на упаковці є зображення баночки з відкритою кришкою, і саме там вказується рекомендована кількість місяців зберігання після відкриття.

Люди рідко звертають увагу на цю інформацію, але найуважніші навіть підписують маркером дату відкриття крему. Це дозволяє вчасно відстежити, наскільки свіжа косметика для того, щоб дійсно приносити шкірі користь.

Ретельно очищайте шкіру

Перед тим, як наносити зволожувальний крем, потрібно очистити шкіру обличчя від косметики, пилу та жиру. Цей етап допоможе позбутися «бар'єру», який заважає епідермісу сприймати доглядові засоби. Крем, нанесений на погано очищену шкіру, змішується з омертвілими частинками шкіри, жиром і пилом. Це може призвести до забитих порів та появи запалень. Тому чим краще ви очистите пори, тим вищою буде ефективність подальшого догляду.

Крім повсякденного очищення шкіри обличчя, косметологи рекомендують використовувати кілька разів на тиждень засоби глибшої дії.

Верхній шар шкіри, він же епідерміс, — це мертві рогові клітини. Їхня основна функція — захищати нас від шкідливих зовнішніх факторів впливу: як від ультрафіолетових променів типу B, так і від інших полютантів та забруднювачів. І хоч би як нам хотілося використовувати крем — перешкодою для нього завжди будуть надмірні рогові нашарування. Тому боротьба з ними — основа домашнього догляду.

Двічі-тричі на тиждень використовуйте хімічні пілінги з вмістом великомолекулярних кислот: молочної або мигдальної. Вони надають легку дію, що відлущує. Але перш ніж купувати засіб, обов'язково проконсультуйся з лікарем — кислоти можуть викликати подразнення чи лущення, якщо підібрати їх неправильно. Для власників сухої та вікової шкіри підійдуть пілінги на основі ензимів — наприклад, ензимна пудра.

Використовуйте тонік

Як кажуть, шах і мат всім тим, хто досі вважає тонік для обличчя виключно продуктом маркетингу.

Тонік закриває пори, видаляє залишки бруду та жиру з поверхні шкіри, які могли залишитися після процедури вмивання, а також додатково зволожує шкіру. Волога і підготовлена шкіра має більш високу проникливу здатність, а значить, вона отримає більше корисних речовин.

Використовуйте сироватку

Сироватка по праву вважається бустером у світі косметики. Вона посилює дію зволожувального крему.

Концентрат активних речовин із сироватки у тандемі із кремом забезпечать подвійну користь для шкіри. Найкраще використовувати сироватку та крем однієї марки та бажано з однієї лінійки. Зазвичай, виробники розробляють засоби таким чином, щоб вони доповнювали дію один одного.

Наносіть крем масажними лініями

Мабуть, техніка нанесення засобу — те, на що ми звертаємо найменше уваги. А вона, за словами експертів, впливає на ефективність крему.

Отже, для кращого поглинання складу крему шкірою злегка зігрійте порцію засобу кінчиками пальців, а потім розподіліть крем масажними лініями. Рухи пальців мають бути м'якими, повільними та плавними. Варто уникати енергійного втирання та кругових розмазувань крему по обличчю, це може розтягувати та травмувати шкіру. Мета нанесення масажних ліній — забезпечити лімфодренаж обличчя. Усі масажні рухи по точках лімфодренажу спрямовані:

  • по обличчю: від центральної частини до периферичних лімфовузлів;
  • по бічних поверхнях шиї — зверху донизу (від верхньої частини мочки вуха до ключиці), по передній поверхні — знизу догори.

Також не забувайте правильно наносити крем навколо очей, не допускаючи перетягування шкіри. Найкраще робити це легкими рухами, що поплескують, задіявши безіменні пальці — вони вважаються найслабшими на нашій руці, тому найменше тиснуть на шкіру.

Наносьте крем правильно

Оптимізує дію крему правильний принцип нанесення. У багатьох пабликах пишуть, що крем можна наносити на вологу шкіру після тонізації. Але, ця порада підходить тільки для кремів, які містять у складі гіалуронову кислоту або полігідроксикислоти, для зволожувальної дії яких потрібна досить велика кількість води. Якщо ж на вологу шкіру наносити крем із саліциловою, мигдальною кислотами або ретинолом, це призведе до інактивації продукту та втрати його ефективності. Тому перед тим, як почати застосовувати новий засіб, обов'язково ознайомтеся з його складом та інструкцією про те, як правильно його наносити.

Більше крему — не означає краще

Останній, але не за значущістю, лайфхак — не допускайте надлишку крему на обличчі.

Активна професійна косметика найчастіше містить безліч корисних інгредієнтів, надлишок яких може негативно впливати на шкіру. Намагайтеся дотримуватись рекомендованих виробником дозування кремів. Наприклад, крем для повік досить застосовувати у кількості не більше одного гречаного зернятка, а крем для обличчя — не більше однієї горошини.

Якщо ви відчуваєте, що зволоження від крему недостатньо, можливо варто вибрати більш поживну текстуру. Але в жодному разі не варто обтяжувати шкіру багатошаровим і багатоступінчастим домашнім доглядом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить