Як часто потрібно ходити на корекцію брів до майстра і фарбувати їх

Догляд за бровами — одна з важливих складових привабливого зовнішнього вигляду кожної представниці слабкої статі. Професійні броу-майстри проводять різні процедури. Йдеться про фарбування, корекції, ламінування брів. Однак якщо ви хочете, щоб волоски були в ідеальному стані після всіх цих процедур, важливо повторювати їх в певний термін, інформує Ukr.Media.

Як часто треба проводити корекцію брів: періодичність процедур

Перше, з чого слід почати свій запис до майстра по бровах, це корекція і тільки потім фарбування. Для зміни кольору фахівці використовують фарбу або хну.

На корекцію брів можна ходити кожні 3-4 тижні. Однак якщо брови швидко відростають і форма в результаті змінюється, тоді можна йти до майстра через 2 тижні після першого візиту.

Однак фарбування бажано повторювати через місяць. Якщо ви через 2 тижні записалися на корекцію, фарбування брів краще не повторювати, так як це шкодить волоскам. До того ж якщо так часто робити, це може призвести до їх знебарвлення.

Як часто можна робити ламінування брів

Однією з найпопулярніших процедур серед представниць прекрасної статі вважається ламінування брів. Це довготривале укладання волосків, яке візуально надає вашому образу виразність. Таку процедуру найкраще робити з періодичністю 1,5-2 місяці.

Перед тим, як робити ламінування брів найкраще записатися до майстра на процедуру по догляду, наприклад, на ботокс. Він наситить волоски, в результаті вони будуть краще рости, та й зовні будуть виглядати здоровими і доглянутими.

Після ботокса можна зробити не тільки ламінування брів, але і корекцію, і фарбування. Так ви не лише заощадите свій час на візит до майстра, але і отримаєте в результаті красиві бровки.

Після такого комбо на корекцію форми можна записуватися через 3-4 тижні. З такою ж періодичністю можна повторити і фарбування. І тільки через 25-28 днів можна повністю повторювати весь комплекс процедур.

Як часто треба робити ламінування вій

Зараз майстри, крім брів, проводять процедуру ламінування вій. Таке довготривале укладання волосків дозволяє дівчині протягом місяця ходити з акуратними ляльковими віями.

Фахівці радять робити дані косметичні маніпуляції з певною періодичністю:

  • 1 раз в 2 місяці — для досягнення лялькового ефекту об'ємних вій;
  • 1 раз на місяць — для живлення ослаблених волосків (найчастіше майстри використовують кератин);
  • 1 раз в 1,5 місяці — для підтримання стабільного ефекту ламінованих вій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить