Знайомства в Інтернеті, на форумах і в соціальних мережах сьогодні — цілком нормальне явище. Тисячі пар були створені саме таким ось чином. Однак мало хто знає секрети таких знайомств, як сподобатися потенційному коханому, якщо поки що все, що ви бачите — аватарка в соціальній мережі?
В цьому питанні вирішив розібратися хлопець з британської столиці на ім'я Бенедикт Саузерст, який працює моделлю. Для цих цілей молодик завів аккаунт в популярному додатку для знайомств під назвою «Тіндер» і п'ять разів поміняв там свою аватарку, попередньо обробивши її в фоторедакторі. Він вирішив таким чином дізнатися, який типаж найбільше подобається жінкам і що краще всього підходить, якщо ти дійсно націлений на серйозні стосунки, а не на швидкоплинне знайомство. Результати його дуже здивували!
Як ми вже казали вище, британець на ім'я Бенедикт Саузерст — модель. Він знімається у професійних фотосесіях для різних модних брендів. Хлопцеві — двадцять дев'ять років, він володіє приємною зовнішністю і користується стабільним успіхом у жінок. Однак йому все ж захотілося провести такий експеримент, який показав, як зміни в зовнішності можуть вплинути на рівень інтересу протилежної статі до твоєї персони, інформує Ukr.Media.
Погляньте на Бенедикта. Ось так він виглядає по-справжньому: впертий погляд, густа шевелюра і невелика триденна щетина. Цілком привабливий молодий чоловік. Саме цю фотографію хлопець залив на місце аватарки в Tinder і залишив її на цілий тиждень, вивчаючи реакцію дівчат. Після цього він прибрав знімок, обробив його в фоторедакторі і завантажив новий, на якому він був абсолютно гладко виголеним. Після він виконав аналогічну маніпуляцію, додавши собі пишну бороду. На третьому знімку Бенедикт зробив собі зачіску а-ля «лисіючий мачо», а на останньому фото і зовсім залишив лисину замість своєї густої шевелюри.
Цей експеримент тривав впродовж місяця. По закінченню цього часу британець вирішив підвести підсумки і поділитися ними зі своїми друзями і підписниками у соціальних мережах. Як з'ясувалося, найбільше дівчатам сподобалися фотографії, де він був абсолютно гладко поголений і мав густе і пишне волосся. Саме тоді він отримав найбільшу кількість лайків і пропозицій зустрітися і провести разом час. Притому всі дівчата заявляли про те, що були налаштовані серйозно.
Друге за популярністю фото Бенедикта — його реальна, справжня зовнішність. На третьому місці — фотографія, де він постає таким брутальним чоловіком з густою бородою. Відповідно найбільш непопулярними виявилися фото, де молодий чоловік зображений з нібито лисіючою головою і де він абсолютно лисий.
Британець зазначив цікаву особливість: коли в його «Тіндере» на аватарці стояло фото, де він нібито лисий, практично всі жінки, які писали йому, були, скажімо так, бальзаківського віку. Судячи з усього, вони вважали, що і Бенедикту приблизно стільки ж, від того і намагалися з ним познайомитися. Так Саузерст зрозумів, що не дарма багато забезпечених людей, які рано почали лисіти (від Сільвіо Берлусконі чи Леоніда Кучми до Павла Дурова і Ілона Маска), в кінцевому підсумку вставляють собі волосся, щоб виглядати краще: це дійсно більше подобається жінкам, ніж лисина. Втім, тут все залежить від того, як ця лисина виглядає: чи багато представниць прекрасної статі вважають непривабливими таких гарячих чоловіків, як Джейсон Стетхем або Дмитро Нагієв. Адже вони облисіли вже багато років тому, однак це їм ніяк не заважає.
Ще один цікавий факт, який помітив британець — коли у нього стояла фотографія з нібито густою бородою на обличчі, більшість дівчат знайомились з ним лише для скороминущої інтрижки. А ось ті знімки, де Бенедикт був гладко і акуратно виголеним, залучали лише дам, налаштованих серйозно і грунтовно.
Тепер завдяки британському хлопцю і ви знаєте, які фото слід виставити в соціальних мережах, щоб здобути популярність у протилежної статі. При цьому не слід забувати, що всі ці лисини, пишні зачіски, бороди і щетини — лише умовності, які важливі тільки спочатку. Якщо вас дійсно люблять, то люблять не за те, чи є у вас волосся на маківці. Головне в людині — її душа!
Джерело: ukr.media