Хитрощі макіяжу, які допоможуть зробити обличчя худішим

Дієта і спорт не зроблять вас стрункішою за кілька хвилин, але з цим можуть впоратися правильно підібраний одяг і деякі прийоми в макіяжі. Прибрати подвійне підборіддя, витягнути овал обличчя, зменшити ніс і в цілому зробити обличчя худіше можливо за допомогою косметики, інформує Ukr.Media.

Використовуйте пудру і рум'яна проти другого підборіддя

Наявність подвійного підборіддя робить обличчя повненьким. Замаскувати його допоможе темна пудра або легкі бежеві рум'яна. Наносити їх потрібно на проблемну зону у напрямку від другого підборіддя до шиї.

Візуально зменшуйте розмір носа

Великий ніс часто робить обличчя широким. Щоб зробити його худішим, потрібно затемнити крила носа за допомогою бронзера, а на перенісся нанести світлий хайлайтер. Так ніс виглядатиме набагато вужчим.

Відрощуйте брови

Занадто тонкі брови розширюють обличчя і укрупнюють всі його частини. Більш густі брови виглядають природніше, надають обличчю гармонію і візуально роблять худим.

Не ігноруйте хайлайтер

Хайлайтер здатний візуально витягнути обличчя, зробити його худішим і витонченішим. Наносити засіб потрібно легкими мазками в центральній частині чола і підборіддя, не забувши розтушувати. Щоб зберегти при цьому рельєфність, можна злегка додати хайлайтер на верхню частину скул і центральну лінію носа.

Підкреслюйте очі

Повноту обличчя здатний приховати ефектний макіяж очей. Особливу увагу слід приділити верхній повіці — добре фарбувати лінію росту вій. А потім треба тушшю фарбувати кожну вію і за бажанням використовувати тіні.

Привертайте увагу до губ

Через пишні губи обличчя здається більш худим. Додати обсягу губам можна за допомогою крапельки блиску, нанесеної на помаду. Або ж використовуйте рідкі пігменти з ефектом глянцю і мерехтіння.

Виділяйте вилиці

Помітні вилиці очевидно роблять обличчя худішим. Щоб їх виділити, потрібно наносити рум'яна від верхньої частини вилиці до області щік легкими рухами. Вибирайте рум'яна темних відтінків, а не насичених темних кольорів, які зроблять обличчя хворим на вигляд.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить