Гіпнотичні аромати — 4 новинки парфумерії з прекрасним шлейфом

Хочете оновити аромат? Вам пощастило: парфумери приготували для нас щось чарівне. Зібрали новинки з чуттєвими і стійкими шлейфами, які точно підкорять не одне сердечко!

Hermetica — вишуканий Appear Eau de Parfum

Новий парфум від Hermetica отримав свою назву від двох слів: "apple" і "pear", бо основні ноти в ньому — це класичний дует яблука і груші. Гурманський аромат складний як симфонія і тому цікавий: соковитість фруктів доповнюється солодкістю карамелі і поєднується з квітковими, деревними і мускусними акордами. Цей вальс запахів дає незабутній вершковий фініш, інформує Ukr.Media.

Вишукані парфуми створені для витончених особистостей, які мислять нестандартно і продумують кожну деталь у своєму образі, щоб справити незабутнє враження.

Lalique — іскристий Soleil Vibrant

Тепло і щастя тепер можна носити на собі! Сяючий і чуттєвий парфум від Lalique зігріває і підсилює жіночну життєрадісну енергію.

Приємний, східно-квітково-цитрусовий аромат, звичайно, асоціюється з літом. Посудіть самі: в серці — яскравий свіжий бергамот і соковита груша, які обволікають білосніжний індійський жасмин, а в шлейфі — ніжна молочно-деревна нота і Бурбонська Ваніль. Не знаю, як вам, а мені це потрібно, і як можна швидше!

Mancera — томний Jasmin Exclusif

Цей східно-квітковий парфум гіпнотизує нас і анітрохи цього не соромиться. Чим завойовує аромат? Верхні цитрусові акорди бергамоту приправляються спеціями. У серці — солодкувато-димний запах Камбоджійського уда, глибокі шкіряні ноти, пряне листя пачулі і п'янкий медовий жасмин. В основі з'єднуються ладан, деревно-вершковий сандал і ваніль, створюючи м'який вабливий шлейф.

А ще подивіться на флакончик: схожість з коньяком натякає нам, що просто так ми від парфуму не звільнимося, а будемо раз у раз поглядати на нього на поличці!

Giardino Benessere — соковитий Arge

Новинка від італійського Giardino Benessere названа на честь персонажа давньогрецької міфології. Аргес, син бога неба Урана і богині землі Геї, об'єднує в собі дві стихії батьків, уособлюючи їх космічну єдність.

Аромат Arge поєднує в собі інші, не менш прекрасні і поетичні сили.

Відкривається композиція ягідно-фруктовими нотами стиглої малини, ніжного персика і екзотичної маракуї. До них приєднується розкішний квітковий букет серця: конвалія, магнолія, дамаська троянда, запашна тубероза. А в чуттєвих фінальних акордах — кедр, сандал і мускус.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить