Фарбування сивого волосся в домашніх умовах: основні правила

умовах: основні правила />

Професійне фарбування волосся може бути досить дорогим задоволенням, недоступним для багатьох жінок. Тому багато хто воліє фарбувати своє волосся в домашніх умовах, інформує Ukr.Media.

Експерти-стилісти поділилися секретами того, як правильно фарбувати волосся в домашніх умовах.

Перед фарбуванням всієї голови волосся дуже важливо провести тест кольору на одному пасмі. Це гарантує отримання бажаного відтінку і уникнути невдалих результатів, таких як коричневий або жовтий колір.

Фарбування сивого волосся в домашніх умовах може призвести до жахливих сюрпризів, але також може дати приголомшливі результати, говорять фахівці. Якщо ви не хочете ризикувати, обов'язково проведіть пробне фарбування.

Виберіть найсвітліше пасмо волосся, пофарбуйте його і оцініть результат після зазначеного часу, щоб уникнути неприродних відтінків на всій голові.

Коли вибираєте відтінок барвника, слід враховувати свій природний колір волосся. Якщо ви брюнетка або шатенка з сивим волоссям, рекомендується вибирати відтінок, близький до натурального, або максимум на один-два тони світліший. Якщо ви блондинка або повністю сива жінка, то можете вибрати будь-який колір, який вам подобається. Однак, якщо колір яскравий або сильно відрізняється від природного, коріння, що відростає, може виглядати занадто контрастно. У таких випадках рекомендується змішувати відтінки барвників, наприклад, свій натуральний і бажаний в пропорції 25% і 75% відповідно.

Ще один важливий аспект — правильно розрахувати кількості барвника. Інструкції для більшості фарб для волосся рекомендують використовувати всю фарбу, що входить до комплекту, але це не обов'язково, особливо якщо у вас тонке волосся.

Для отримання бажаного кольору волосся, дуже важливо не порушувати рекомендований час впливу фарби. Цей час зазвичай становить від 15 до 30 хвилин і залежить від конкретного продукту. Проявник, який входить до складу фарби, починає видаляти ваш власний колір протягом перших двох третин часу, після чого новий відтінок починає закріплюватися на волоссі. Але якщо ви вирішите змити фарбу занадто рано, то існує ризик отримати непередбачуваний колір, який не протримається на волоссі досить довго. Тому дуже важливо стежити за часом впливу фарби і не змивати її раніше зазначеного часу, щоб отримати бажаний колір і довготривалий ефект.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить