Експерти розповіли, як непридатна помада врятує в екстреній ситуації

Помада, яка не придатна для використання за прямим призначенням, може ще принести користь. Тому майстри з мейк-апу не рекомендують її викидати. Її можна використовувати замість рум'ян. Для цього достатньо нанести на подушечки пальців трохи пігменту, а потім на заздалегідь підготовлені за допомогою тонального крему вилиці, нанести їх. У зоні "яблучок" при посмішці варто також розтушувати акуратно пальцями, інформує Ukr.Media.

Лайфхакери називають й інші способи, як можна використовувати помаду. Деякі використовують для нігтьової пластини і зони кутикули, оскільки вона зволожує, живить і доглядає нарівні з олією для рук.

Також можна зробити із залишків кількох помад нову. Для цього необхідно акуратно дістати те, що залишилося в окрему миску і змішати до утворення однотонного кольору. Використовують водяну баню, дерев'яну паличку. Якщо її відтінок підходить під колір взуття, то можна нею замаскувати незначні пошкодження — тріщинки, відколи.

Помади можуть бути двох видів — тверда і кремоподібна. Перший варіант часто критикують за те, що він сушить губи. Але для офіційних заходів і ділових виходів краще цього виду немає. А ось другий засіб незамінний щодня. Крім естетичних функцій, він захищає цю зону обличчя, яка потребує делікатного догляду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить