Експерти назвали поширені помилки, яких слід уникати ввечері, якщо ви хочете, щоб волосся виглядало здоровим вранці

Стан і зовнішній вигляд волосся залежать від багато чого — того, як жінка харчується, як доглядає за ним і інших факторів. Негативно вплинути можуть і нешкідливі на перший погляд звички. В тому числі, пов'язані зі сном — багато хто просто не звертає на них увагу, а потім не можуть зрозуміти, що сталося з пасмами і чому вони виглядають гірше. Перукарі розповіли про найчастіші нічні звички, які шкодять волоссю, інформує Ukr.Media.

Спати в тугій масці

Маски для сну з жорсткими тугими гумками можуть сильно шкодити волоссю. Експерти радять уникати будь-яких масок, які щільно прилягають до голови. Тертя, що виникає, може призвести до ламкості волосся і навіть його випадання.

Використовувати наволочку з грубої тканини

Невідповідний матеріал наволочки також може пошкодити волосся. Невдалий вибір — наволочка з жорсткої щільної бавовни. Фахівці рекомендують замінити її на шовкову. Гладкий матеріал зменшить тертя волосся об подушку. Також волосся буде краще зберігати вологу.

Лягати з невисушеним волоссям

Це також не корисно для волосся. Поки воно мокре або вологе — його кутикула слабка і більш вразлива. Особливо ризикують жінки з фарбованим волоссям, так як більшість видів фарбувань додатково пошкоджує кутикулу волосся.

Закріплювати волосся на ніч в тугу зачіску

Подібна звичка може привести до ламкості, пошкодження або випадання волосся. Експерти радять не фіксувати пасма занадто туго. Бажано використовувати гумки для волосся з шовку або будь-яких м'яких матеріалів — вони не будуть залишати заломи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить