Експерти назвали 4 види сумок, від яких жінкам 50+ потрібно відмовитися цієї весни

Жінкам, старшим за 50 років, краще відмовитися від трендових, занадто строкатих сумок і моделей з великою кількістю декоративних елементів. Про це розповіли стилісти, інформує Ukr.Media.

Від модних сумок

Дамам 50+ експерти не рекомендують зловживати ультрамодними моделями сумок, оскільки тренди в основному розраховані на молодіжну і середню вікову групу. Навіть у поєднанні з класичним образом на зрілій жінці вони можуть виглядати просто недоречно.

Від строкатих сумок

Також рекомендується відмовитися від надто строкатих сумок з активним дрібним принтом, що містить велику кількість кольорів або відтінків. Такі вироби виглядають яскраво, але мають здатність спрощувати образ і перетворювати навіть випещений зовнішній вигляд на простуватий. Жінкам 50+ виглядати простачкою просто неприпустимо, підкреслили стилісти.

Від моделей із надлишком декору

Краще відмовитися від сумок з великою кількістю декору. Наприклад, багато прикрашених стразами або виробів з різними аплікаціями, декоративними вставками, поєднанням шкіри та замші, дірочками. Такий дизайн не дуже актуальний і здатний спрощувати будь-який образ.

Від рюкзаків

Крім того, жінкам, які не ведуть активний спосіб життя і не носять спортивний одяг, краще відмовитися від рюкзаків і тенісних сумок. Якщо ви одягаєтеся по-іншому і ведете інший спосіб життя, то спортивна сумка або рюкзак матимуть чужорідний вигляд, станеться розбіжність у стилістиці.

А що ж носити?

Модницям старше 50 років варто віддати перевагу класичним сумкам середнього розміру з натуральної шкіри, які підкреслять статус своєї власниці і прослужать довго. Краще вибирати вироби не яскравих, а трохи приглушених відтінків.

Якщо говорити про відтінки, то фахівці рекомендують придивлятися до лаконічних: чорний, кавовий бежевий. Якщо це червоний, то в дорожчому, благородному прочитанні: бордовий, темно-вишневий. Якщо це синій, то більше сапфіровий. Якщо це зелений, то трав'янистий, якщо жінці пасують такі кольори, або смарагдовий, підсумували експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить